ЗАСІДАННЯ РАДИ АФЗУ

20150526_11101826 травня 2015 року відбулося чергове засідання Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України на якому було обговорено виконання рішення XXV з’їзду та Статуту в частині запровадження фіксованого членства, проведення інвентаризації районних та обласних організацій.

У виступі президента АФЗУ Івана Томича та віце-президентів, відповідальних за роботу обласних організацій було зроблено детальний аналіз роботи проведеної по запровадженню фіксованого членства та розбудові Асоціації. Були відзначені кращі області – Київська, Черкаська та Херсонська, та ті, в яких робота майже не ведеться. Це Закарпатська, Луганська та Івано-Франківська.

Про голів ряду областей, таких як Одеська (Григорій Афанасьєв), Івано-Франківська (Володимир Слободян) та Миколаївська (Петро Шелех), де діяльність організації знаходиться на низькому рівні або не ведеться взагалі, було розглянуто питання про доцільність перебування їх в складі Ради АФЗУ. таке рішення було прийнято стосовно Володимира Слободяна та Григорія Афанасьєва – рішенням Ради їх членство в Раді АФЗУ призупинено, а відповідальним за ці області рекомендовано провести підготовку для проведення обласних загальних зборів з метою переобрання їх нинішніх бездіяльних очільників.

Головам інших областей було рекомендовано провести загальні збори з метою виконання Статутних положень та рішень XXV з’їзду АФЗУ.

Також було обговорено хід підготовки до відзначення Дня фермера 19 червня 2015 року, затверджено зразок фермерської медалі та прийнято ряд організаційних рішень.

Окрім поточних питань, що стосуються виробничої діяльності фермерів (земельні, законодавчі, цінові) в першій частині засідання було презентовано розробку програми створення на базі Бориспільського району Київської області, спільно з районною державною адміністрацією та районною радою, базового району щодо розвитку фермерських, особистих селянських господарств та обслуговуючих кооперативів. З цього питання доповідали президент АФЗУ Іван Томич та голова РДА Дмитро Воронін.

Рішення Ради АФЗУ буде опубліковано після доопрацювання пропозицій, які були прийняті під час засідання.

                                                                                                          Михайло Данкевич