Як у фермера Головієнко кукурудзу відбирали…

В ніч з 29 на 30 жовтня 2014 року з поля фермерського господарства «НОНА», Брусилівського району Житомирської області, шляхом самозахоплення, було зібрано та вивезено кукурудзу з площі 30 гектарів. Здійснило це приватне акціонерне товариство «Технологічна аграрна компанія об’єднана», або якщо коротка ПАТ «ТАКО», а вірніше його філія, що знаходиться на Житомирщині. Зібрали все до зернини. За процесом пограбування фермера мовчки спостерігали викликані ним працівники міліції, які не перешкоджали грабіжникам.

Стояти осторонь від цього кричущого факту громадська організація Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів звичайно не міг, тим паче, що фермер Головієнко очолює обласне відділення Союзу.

Звернення до генерального прокурора Віталія Яреми та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова дало певний результат. Вже через тиждень була отримана копія доручення з генеральної прокуратури, що навіть здивувало нас своєю оперативністю. Мабуть дійсно є значні зрушення в роботі цього відомства.

А ще через день відбулася телефонна розмова з представником обласного управління МВС стосовно справи Головієнка. Теж є реакція і достатньо оперативна.

То ж чекаємо остаточних результатів розслідування.

А повний матеріал про господарство фермера Головієнко та про цей прикрий випадок читайте в черговому номері газети «Вісник Фермер України», який виходить з друку 25 листопада 2014 року (передплатний індекс 21591).

Прес-служба Союзу