Daily Archives: 19.06.2022

З ДНЕМ ФЕРМЕРА!

privitannya-z-dnem-fermera

Вперше в історії фермерства ми зустрічаємо наше професійне св’ято в умовах війни та захисту рідної землі від рашистських загарбників. І тому 19 червня є ще більш знаменною датою, адже продовольча безпека Держави в умовах війни є надзвичайно важливою і необхідною.

Нелегко сьогодні працювати на землі, але ми пам’ятаємо і про тих фермерів, у кого рашистська орда відібрала і таку можливість. І тому завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню, нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції, дають впевненість українському суспільству, нашим громадянам, у беззаперечній перемозі над існуючим злом та здобутті справжньої Незалежності!

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай буде чистим небо над Вашими ланами та господами, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять Вас стороною природні та рукотворні стихії, а Ваші родини живуть у безпеці та сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Нехай свята хліборобська праця продовжує приносити Вам шану від людей і добробут родині!

 

Михайло Данкевич,

Головний редактор газети «Вісник Фермер України»