Daily Archives: 06.06.2022

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ» ДО КОЛИСЬ ПАРТНЕРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, російської «АССОЦИАЦИИ КРЕСТЬЯНСКИХ (ФЕРМЕРСКИХ) ХОЗЯЙСТВ И СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННЫХ КООПЕРАТИВОВ россии»

 Панове керівники фермерських організацій та фермерських господарств, голови сільськогосподарських кооперативів, ще не так давно ми мали з вами дружні стосунки, запрошували один одного на наші фермерські заходи, організовували поїздки, як ви до нас, так і наші делегації відвідували ваші господарства та форуми.

І як ви самі могли переконатися – жодних проявів нацизму, утисків російськомовних, чи самої мови в нас не існувало. Приїздила ваша делегація до нас – всі, в тому числі і ми, говорили російською мовою. Приїздила наша делегація до вас – знову ж таки говорили російською мовою.

Та на жаль, ваше керівництво, на чолі з президентом путіним (вибачте, але з 24.02.2022 р. у нас не прийнято це прізвище писати з великої букви) вирішило нас денацифікувати та демілітиризувати.

Результат – знищені тисячі і тисячі приватних будинків, тисячі фермерських господарств, сотні міст і сіл, тисячі загиблих, підло розстріляних, поранених та психічно травмованих. Сотні безневинно загиблих дітей, більше 6 млн біженців. Кожну ніч мешканці міст і сіл просипаються від звуків повітряної тривоги та вибухів ваших ракет, які підло запускаються з ваших стратегічних ракетоносіїв з далекого Каспійського моря, з кораблів в Чорному морі, та з ваших сусідських областей.

Ваші орки, вибачте, але таких мародерів назвати солдатами язик не повертається, зруйнували моє життя і життя мільйонів моїх співвітчизників, залишили їх без роботи, засобів для існування, без сімей.

Як ви думаєте – що нам залишається робити? Відповідь дуже проста – іти і нищити вас, вашу інфраструктуру, ваші військові об’єкти, ваші міста – так як нищаться наші. Навіть ціною власного життя, бо воно відтепер вже нічого не варте у порівнянні з тим, що ви зробили з моєю країною!

То ж не ми розпочали цю загарбницьку війну, а ви змусили нас захищатися, захищати свої родини, свої будинки, свою землю. То ж коли що не так, вибачайте! На війні – як на війні.

Бережіть себе, бо ми прийдемо і дістанемо всіх, хто паскудив нашу землю…

 

Михайло Данкевич,

Головний редактор газети

«Вісник Фермер України»

P/S: Для всіх бажаючих нижче телефони та реквізити колись партнерської фермерської організації росії АККОР:

Лист на російській мові в низу текста