Monthly Archives: Червень 2022

ДІЛОВА ПОЇЗДКА УКРАЇНСЬКИХ ФЕРМЕРІВ ДО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

Фото Польща 1_веб

 

Напередодні ухвалення рішення Європейською Радою про надання Україні статусу кандидата в члени ЄС мав честь, на запрошення канцелярії Президента республіки Польща, в складі української делегації, прийняти участь в круглому столі на тему інтеграції фермерського руху та сільського розвитку України в умовах військової агресії та в рамках післявоєнної відбудови, та тісної довгострокової співпраці України з ЄС на основі розвитку відповідних інституцій і ринкових відносин.

ЗІБРАННЯ ПОЛТАВСЬКИХ ФЕРМЕРІВ У ГЛОБИНО

Фото Глобино 24_06_22

24 червня у місті Глобино, що на Полтавщині, відбулося зібрання фермерів, участь в якому прийняли Василь Бурлака, голова ПОГО Асоціації фермерів та приватних землевласників імені героя України, героя Небесної сотні Віктора Чміленка, Андрій Пантелеймоненко, професор Полтавського Аграрного університету, голова Глобинскої ОТГ Станіслав Джусь.

ОБМЕЖЕННЯ ДЛЯ РУХУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗНЯТО!

Фото комбайн 2

Негабаритна сільськогосподарська техніка тепер може без спецдозволу їздити дорогами поза населеними пунктами.

31 травня 2022 року Верховною Радою України було підтримано законопроект від 05.10.2021 №6070-1, який знімає суперечності між нормативними актами та надає можливість пересування великогабаритної техніки по дорогам за межами сіл, селищ, міст без дозволу Національної поліції.

Таким чином, згідно пункту 3 Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України №2296-IX, з 17 червня 2022 року рух (переміщення) сільськогосподарської техніки за межами населених пунктів, дорогами сіл, селищ, міст здійснюється без обмеження за габаритами таких транспортних засобів у супроводі автомобіля прикриття суб’єкта господарювання.

Тепер для пересування дорогами таку техніку та автомобілі прикриття потрібно обладнати проблисковими маячками оранжевого кольору без дозволу на їх встановлення.

Про це повідомив член Аграрного комітету ВР Дмитро Соломчук на своїй сторінці у фейсбуці.

Михайло Данкевич, ВФУ

З ДНЕМ ФЕРМЕРА!

privitannya-z-dnem-fermera

Вперше в історії фермерства ми зустрічаємо наше професійне св’ято в умовах війни та захисту рідної землі від рашистських загарбників. І тому 19 червня є ще більш знаменною датою, адже продовольча безпека Держави в умовах війни є надзвичайно важливою і необхідною.

Нелегко сьогодні працювати на землі, але ми пам’ятаємо і про тих фермерів, у кого рашистська орда відібрала і таку можливість. І тому завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню, нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції, дають впевненість українському суспільству, нашим громадянам, у беззаперечній перемозі над існуючим злом та здобутті справжньої Незалежності!

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай буде чистим небо над Вашими ланами та господами, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять Вас стороною природні та рукотворні стихії, а Ваші родини живуть у безпеці та сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Нехай свята хліборобська праця продовжує приносити Вам шану від людей і добробут родині!

 

Михайло Данкевич,

Головний редактор газети «Вісник Фермер України»

 

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКУ!

Кириченко 2

15 червня віце-президент Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України Леонід Кириченко відзначав свій День народження, з чим і вітає його вся фермерська спільнота та редакція газети «Вісник Фермер України»!

На жаль, нинішні уродини Леоніду Петровичу випало зустрічати у рашистській окупації, про що мабуть навіть у страшному сні не привиділося б…

То ж побажаємо йому витримки, мужності та якнайскорішого повернення у нашу вільну Україну!

 

Михайло Данкевич, ВФУ