Monthly Archives: Червень 2022

ОБМЕЖЕННЯ ДЛЯ РУХУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ЗНЯТО!

Фото комбайн 2

Негабаритна сільськогосподарська техніка тепер може без спецдозволу їздити дорогами поза населеними пунктами.

31 травня 2022 року Верховною Радою України було підтримано законопроект від 05.10.2021 №6070-1, який знімає суперечності між нормативними актами та надає можливість пересування великогабаритної техніки по дорогам за межами сіл, селищ, міст без дозволу Національної поліції.

Таким чином, згідно пункту 3 Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України №2296-IX, з 17 червня 2022 року рух (переміщення) сільськогосподарської техніки за межами населених пунктів, дорогами сіл, селищ, міст здійснюється без обмеження за габаритами таких транспортних засобів у супроводі автомобіля прикриття суб’єкта господарювання.

Тепер для пересування дорогами таку техніку та автомобілі прикриття потрібно обладнати проблисковими маячками оранжевого кольору без дозволу на їх встановлення.

Про це повідомив член Аграрного комітету ВР Дмитро Соломчук на своїй сторінці у фейсбуці.

Михайло Данкевич, ВФУ

З ДНЕМ ФЕРМЕРА!

privitannya-z-dnem-fermera

Вперше в історії фермерства ми зустрічаємо наше професійне св’ято в умовах війни та захисту рідної землі від рашистських загарбників. І тому 19 червня є ще більш знаменною датою, адже продовольча безпека Держави в умовах війни є надзвичайно важливою і необхідною.

Нелегко сьогодні працювати на землі, але ми пам’ятаємо і про тих фермерів, у кого рашистська орда відібрала і таку можливість. І тому завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню, нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції, дають впевненість українському суспільству, нашим громадянам, у беззаперечній перемозі над існуючим злом та здобутті справжньої Незалежності!

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай буде чистим небо над Вашими ланами та господами, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять Вас стороною природні та рукотворні стихії, а Ваші родини живуть у безпеці та сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Нехай свята хліборобська праця продовжує приносити Вам шану від людей і добробут родині!

 

Михайло Данкевич,

Головний редактор газети «Вісник Фермер України»

 

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКУ!

Кириченко 2

15 червня віце-президент Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України Леонід Кириченко відзначав свій День народження, з чим і вітає його вся фермерська спільнота та редакція газети «Вісник Фермер України»!

На жаль, нинішні уродини Леоніду Петровичу випало зустрічати у рашистській окупації, про що мабуть навіть у страшному сні не привиділося б…

То ж побажаємо йому витримки, мужності та якнайскорішого повернення у нашу вільну Україну!

 

Михайло Данкевич, ВФУ

 

ВИСОКІ НІМЕЦЬКІ ГОСТІ У ФЕРМЕРА ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ

287555476_693055575460041_5414600466011498769_n

10 червня фермерське господарство  «Геркулес», що на Переяславщині, відвідали: міністр продовольства та сільського господарства Німеччини Джем Оздемір, посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен , міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський і велика група німецьких журналістів. Голова господарства, віце-президент АФЗУ Віктор Шеремета, ознайомив їх із своїм господарством, під час дружнього спілкування були обговорені проблеми в аграрному секторі України, зокрема,проблеми експорту українського зерна.

У своїй розмові Віктор Васильович постійно підводив гостей до військово-політичної ситуації в Україні у звязку з російською агресією. У підсумку, Джем Оздемір заявив, що зробить все можливе, що від нього залежить, щоб підтримати Україну у цій складній ситуації. Про це саме заявила і Анка Фельдгузен в вечері на прийомі у посольстві Німеччини, який відбувся вперше за останні три роки.

 

Михайло Данкевич, за інформацією В. Шеремети,

Віце-президента АФЗУ

 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ» ДО КОЛИСЬ ПАРТНЕРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, російської «АССОЦИАЦИИ КРЕСТЬЯНСКИХ (ФЕРМЕРСКИХ) ХОЗЯЙСТВ И СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННЫХ КООПЕРАТИВОВ россии»

 Панове керівники фермерських організацій та фермерських господарств, голови сільськогосподарських кооперативів, ще не так давно ми мали з вами дружні стосунки, запрошували один одного на наші фермерські заходи, організовували поїздки, як ви до нас, так і наші делегації відвідували ваші господарства та форуми.

І як ви самі могли переконатися – жодних проявів нацизму, утисків російськомовних, чи самої мови в нас не існувало. Приїздила ваша делегація до нас – всі, в тому числі і ми, говорили російською мовою. Приїздила наша делегація до вас – знову ж таки говорили російською мовою.

Та на жаль, ваше керівництво, на чолі з президентом путіним (вибачте, але з 24.02.2022 р. у нас не прийнято це прізвище писати з великої букви) вирішило нас денацифікувати та демілітиризувати.

Результат – знищені тисячі і тисячі приватних будинків, тисячі фермерських господарств, сотні міст і сіл, тисячі загиблих, підло розстріляних, поранених та психічно травмованих. Сотні безневинно загиблих дітей, більше 6 млн біженців. Кожну ніч мешканці міст і сіл просипаються від звуків повітряної тривоги та вибухів ваших ракет, які підло запускаються з ваших стратегічних ракетоносіїв з далекого Каспійського моря, з кораблів в Чорному морі, та з ваших сусідських областей.

Ваші орки, вибачте, але таких мародерів назвати солдатами язик не повертається, зруйнували моє життя і життя мільйонів моїх співвітчизників, залишили їх без роботи, засобів для існування, без сімей.

Як ви думаєте – що нам залишається робити? Відповідь дуже проста – іти і нищити вас, вашу інфраструктуру, ваші військові об’єкти, ваші міста – так як нищаться наші. Навіть ціною власного життя, бо воно відтепер вже нічого не варте у порівнянні з тим, що ви зробили з моєю країною!

То ж не ми розпочали цю загарбницьку війну, а ви змусили нас захищатися, захищати свої родини, свої будинки, свою землю. То ж коли що не так, вибачайте! На війні – як на війні.

Бережіть себе, бо ми прийдемо і дістанемо всіх, хто паскудив нашу землю…

 

Михайло Данкевич,

Головний редактор газети

«Вісник Фермер України»

P/S: Для всіх бажаючих нижче телефони та реквізити колись партнерської фермерської організації росії АККОР:

Лист на російській мові в низу текста