Daily Archives: 29.11.2021

ФЕРМЕРАМ ВАРТО ПЕРЕБОРОТИ НЕДОВІРУ І ПОВЕРНУТИСЯ ДО СТВОРЕННЯ КООПЕРАТИВІВ

 

Наскрізною темою на звітно-виборній конференції громадської організації «Глобинська асоціація фермерів і приватних землевласників», що відбулася 24 листопада, звучала думка про необхідність фермерам об’єднуватися для подолання спільних проблем. Цьому мають сприяти кооперативи.

Кооперация-web 2

– Так склалося, що я в 1999 році очолював асоціацію фермерів Полтавської області. Пройшло багато часу, але частина проблем залишилася невирішеною донині, – сказав професор Полтавського аграрного університету Андрій Олексійович Пантелеймоненко. – На жаль, нині в залі сидить менше молоді. Розумію, що активно агітувати за створення кооперативу немає сенсу. Хочу лише поділитися своїми міркуваннями, передати досвід, почерпнутий у Франції, Німеччині, Україні, де успішно діють кооперативи. Переконаний, що варто спробувати.

ЗВІТНО-ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ У ГЛОБИНСЬКІЙ АСОЦІАЦІЇ ЩО НА ПОЛТАВЩИНІ

Глобино-ВЕБ

Колись найбільший в області Глобинський район у рамках децентралізації нині приєднано до Кременчуцького. Та не лише територією знана Глобинщина, а ще й тим, що на 26 тисячах гектарів родючих земель тут працює майже 200 фермерських господарств. Частина з них входить до громадської організації «Глобинська асоціація фермерів і приватних землевласників».

24 листопада в Глобиному відбулася звітно-виборна конференція Асоціації, на якій окрім традиційного порядку денного (виборів голови і секретаря організації, підсумків роботи, фінансового звіту, виборів ради та делегатів на обласну звітно-виборну конференцію), найбільш болючі проблеми порушувалися в останньому питанні – різне.