Monthly Archives: Серпень 2021

ВАДИМ ІВЧЕНКО: Я ЗА РИНОК ЗЕМЛІ З УРАХУВАННЯМ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ ТА РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСТВА!

 Фото-Ивченко-на-1-стор-нов

Минає другий місяць, як Україна живе в умовах дії закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, який фактично відкрив ринок землі. Вже укладено біля двох тисяч угод купівлі-продажу земельних ділянок. Чи дійсно все так критично, як про це говорили до 1 липня? Чи підтверджуються перестороги, на яких неодноразово наголошував у своїх виступах заступник голови партії “Батьківщина”, член аграрного комітету, народний депутат України Вадим Івченко. Про це розмова з парламентарем на сторінках нашого видання.

ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ

Вийшов з друку та надісланий передплатникам черговий номер видання “Вісник Фермер України”. На сторінках газети оголошення про початок конкурсу на отримання фінансової підтримки фермерами через Укрдержфонд, аналіз перших місяців роботи ринку землі Народним депутатом України Вадимом Івченко, перше інтервью з президентом АФЗУ Віктором Гончаренко та розповідь фермера з Луганщини Олексія Павлова, інформація про земельні питання  від Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України та розяснення на сиорінці Правовика про те, як отримати державну підтримку через систему страхування сільгоспризиків.

Запитуй те видання на пошті, у листонош, а відвідувачі Сорочинської ярмарки та виставки “Агро Вінниця” зможуть побачити газету на цих заходах.

Редакція газети “Вісник Фермер України”

ВИЙШОВ З ДРУКУ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ГАЗЕТИ “ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ”

web_Страница-1-из-fermer_15-16_2021