Monthly Archives: Травень 2021

ВАДИМ ІВЧЕНКО: НАРОДНИЙ РЕФЕРЕНДУМ – ОСТАННІЙ РУБІЖ НА ШЛЯХУ РОЗПРОДАЖУ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ

 

 

Провладні фракції правдами і не правдами зробили все, щоб ринок землі був запроваджений з 1 липня 2021 року. Чи готова Україна до цього кроку, чи все зроблено для збереження української землі, чи гарантована нам територіальна цілісність та продовольча безпека? Про це розмова з Народним депутатом України, членом фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України Вадимом Івченком на сторінках газети „Вісник Фермер України”, черговий номер якого щойно вийшов з друку, надісланий передплатникам, частині обласних Асоціацій та буде розповсюджуватися на виставці „АГРО 2021” 8 – 11 червня 2021 року.

Інтернет читачі мають можливість ознайомитися з інтервью вже нині.

Ивченко-

Вадим Івченко, Народний депутат України.

 

ВФУ. 18 травня, Верховна Рада України підтримала у другому читанні та в цілому законопроєкт №2195, який запроваджує обов’язковий продаж земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них через електронні аукціони. Ви виступали проти прийняття цього законопроєкту. В чому Ви вбачаєте загрози від його запровадження?

Вадим Івченко. Більшість Верховної Ради, а саме «Слуги народу» прийняли законопрєкт, який запроваджує продаж земельних ділянок лише через електронні аукціони. Але при цьому ніхто з цих депутатів навіть не обмовився, що забезпеченість інтернетом сільської місцевості досить слабка. Обізнаність фермерів, особливо голів малих, сімейних ферм у проведенні дворівневих аукціонів теж мала. Ми нещодавно в аграрному комітеті проводили навчання з цієї тематики – так навіть не кожен депутат розуміє, що таке дворівневі аукціони з продажу прав оренди! Що тоді можна говорити про звичайного хлібороба?

МІНАГРОПОЛІТИКИ БУДЕ КООРДИНУВАТИ АУДИТ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

ЛещенкоМіністерство аграрної політики та продовольства України буде виконувати координаційну функцію при проведенні антикорупційного аудиту Державного геокадастру, а отримані дані по земельних махінаціях будуть передані правоохоронним органам.

Про це повідомляв глава ведомства Роман Лещенко.

ТРАГІЧНО ПІШОВ З ЖИТТЯ ГОЛОВА ЛУГАНСЬКОЇ АФЗ СЕРГІЙ КОВАЛЬОВ

Ковальов-2

За трагічних обставин пішов з життя голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Луганської області Ковальов Сергій Миколайович … Йому було лише повних 62 років …
Він був не простою людиною. Інколи з складним характером, інколи імпульсивним – але завжди чесним, людяним, завжди в пошуках чогось нового, і завжди патріотом України.
Вічна пам’ять та співчуття рідним та близьким.                                                                           Поховання відбудеться у суботу, 15 травня.