Monthly Archives: Квітень 2021
Пропозиція по встановленню тентових павільйонів на виставках
ТОВ «Господар ЕЦ» має можливість встановлення тентових павільйонів на відкритих площах під час проведення виставок, в тому числі і „АГРО 2021”, та комплектацію їх виставковим обладнанням.
Варіанти павільйонів:
- Тентовий павільйон розміром 4,5 м х 4,5 м = 20,25 м.кв.
МОЖЛИВОСТІ КООПЕРАЦІЇ ДЛЯ ЕКСПОРТУ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ
Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко вважає, що Україна має стати лідером з експорту органічної продукції в світі.
Але як вити на організовані ринки невеликим виробникам органічної продукції?
Як досягають успіху малі виробники органічної продукції у США, Канаді, Австралії, країнах Європейського союзу, зокрема у Латвії?
Чому об’єдналися латвійський кооператив «Piena ceļš» з естонським кооперативом «E-piim»?
Як органічні ферми 24 виробників чорної смородини об’єднали свої зусилля для створення стабільних ринків збуту заморожених ягід на експортних ринках і створили кооперативну компанію “BioBerries Latvia”?
КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕРМЕРІВ ЧЕРКАЩИНИ ТА ЩЕ ОДИН КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА АФЗУ
31 березня фермери Черкащини, яких очолює Віктор Гончаренко, разом із головою обласної ради Анатолієм Підгорним та депутатами обласної ради, представниками АФЗУ на чолі з Миколою Стрижаком, керівниками профільних департаментів ОДА, представниками правоохоронних органів, податкової служби, Держгеокадастру зібралися на обласну конференцію, де обговорили такі питання: