Monthly Archives: Квітень 2021

Пропозиція по встановленню тентових павільйонів на виставках

ТОВ «Господар ЕЦ» має можливість встановлення тентових павільйонів на відкритих площах під час проведення виставок, в тому числі і „АГРО 2021”, та комплектацію їх виставковим обладнанням.

Фото-5-_-три-пав

Варіанти павільйонів:

 

  1. Тентовий павільйон розміром 4,5 м х 4,5 м = 20,25 м.кв.

МОЖЛИВОСТІ КООПЕРАЦІЇ ДЛЯ ЕКСПОРТУ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко вважає, що Україна має стати лідером з експорту органічної продукції в світі.

Але як вити на організовані ринки невеликим виробникам органічної продукції?

 

Як досягають успіху малі виробники органічної продукції у США, Канаді, Австралії, країнах Європейського союзу, зокрема у Латвії?

Чому об’єдналися латвійський кооператив «Piena ceļš» з естонським кооперативом «E-piim»?

Як органічні ферми 24 виробників чорної смородини об’єднали свої зусилля для створення стабільних ринків збуту заморожених ягід на експортних ринках і створили кооперативну компанію “BioBerries Latvia”?

КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕРМЕРІВ ЧЕРКАЩИНИ ТА ЩЕ ОДИН КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА АФЗУ

Гончаренко-на-сайт-2

31 березня фермери Черкащини, яких очолює Віктор Гончаренко, разом із головою обласної ради Анатолієм Підгорним та депутатами обласної ради, представниками АФЗУ на чолі з Миколою Стрижаком, керівниками профільних департаментів ОДА, представниками правоохоронних органів, податкової служби, Держгеокадастру зібралися на обласну конференцію, де обговорили такі питання: