Monthly Archives: Квітень 2021

Володимир Зеленський підписав закон про фінансування Мінагрополітики

Зеленский-веб

Президент підписав Закон «Про внесення змін до додатків № 3 та № 4 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» № 1393-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 15 квітня.

Як сказано в повідомленні, у грудні 2020 року парламент призначив Романа Лещенка на посаду міністра аграрної політики та продовольства, а Кабінет Міністрів скасував рішення про приєднання Міністерства аграрної політики та продовольства до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Щоб забезпечити фінансування міністерства, закон, що його підписав Президент, вносить зміни до державного бюджету на 2021 рік і встановлює видатки Мінагрополітики в розмірі 6,8 млрд грн. Відповідно, зменшуються видатки Мінекономіки на 6,4 млрд грн та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів – на 434 млн грн.

Від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства до Мінагрополітики перерозподіляються обсяги надання та повернення кредитів фермерським господарствам у сумі 50 млн грн.

Пропозиція по встановленню тентових павільйонів на виставках

ТОВ «Господар ЕЦ» має можливість встановлення тентових павільйонів на відкритих площах під час проведення виставок, в тому числі і „АГРО 2021”, та комплектацію їх виставковим обладнанням.

Фото-5-_-три-пав

Варіанти павільйонів:

 

  1. Тентовий павільйон розміром 4,5 м х 4,5 м = 20,25 м.кв.

МОЖЛИВОСТІ КООПЕРАЦІЇ ДЛЯ ЕКСПОРТУ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко вважає, що Україна має стати лідером з експорту органічної продукції в світі.

Але як вити на організовані ринки невеликим виробникам органічної продукції?

 

Як досягають успіху малі виробники органічної продукції у США, Канаді, Австралії, країнах Європейського союзу, зокрема у Латвії?

Чому об’єдналися латвійський кооператив «Piena ceļš» з естонським кооперативом «E-piim»?

Як органічні ферми 24 виробників чорної смородини об’єднали свої зусилля для створення стабільних ринків збуту заморожених ягід на експортних ринках і створили кооперативну компанію “BioBerries Latvia”?

КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕРМЕРІВ ЧЕРКАЩИНИ ТА ЩЕ ОДИН КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА АФЗУ

Гончаренко-на-сайт-2

31 березня фермери Черкащини, яких очолює Віктор Гончаренко, разом із головою обласної ради Анатолієм Підгорним та депутатами обласної ради, представниками АФЗУ на чолі з Миколою Стрижаком, керівниками профільних департаментів ОДА, представниками правоохоронних органів, податкової служби, Держгеокадастру зібралися на обласну конференцію, де обговорили такі питання: