Monthly Archives: Березень 2021

АКЦІЯ ФЕРМЕРІВ НА ПІДТРИМКУ ГОСПОДАРСТВА ПЕРШОГО ГОЛОВИ АСОЦІАЦІЇ ФЕРМЕРІВ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ

зображення_viber_2021-03-30

 

Сьогодні, 30 березня 2021 року в Новомосковському районі Дніпропетровської області зібралися фермери Дніпропетровщини, та їх колеги з інших областей України на акцію протесту проти свавілля місцевих чиновників.

Причиною стало те, що в Новомосковському районі при незаконній передачі земель від райдержадміністраціїї Новомосковського району в Вільнянську сільську раду злочинним рейдерським шляхом була захоплена земля фермерського господарства «Самара» заснованого Михайлом Михайловичем Саєнком. Асоціація фермерів Дніпропетровської області, за підтримки фермерів з сусідніх областей, оголосила Всеукраїнську акцію протесту під Адміністрацією Новомосковського району.

РІШЕННЯ ПРО ЧЕРГОВИЙ ЗВІТНО-ВИБОРНИЙ З’ЇЗД ПРИЙНЯТО: ХТО НАСТУПНИЙ?

 

24 лютого 2021 року відбулася Рада АФЗУ, яка прийняла рішення про підготовку та проведення чергового звітно-виборного з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

Тепер залишилося побачити та почути наших кандидатів, які виявлять бажання поборотися за можливість очолити фермерську асоціацію.

Газета “Вісник Фермер України” на своїх сторінках розповідає про Раду АФЗУ та інформує  майбутніх кандидатів про порядок виборів президента АФЗУ.

Страница-1-из-fermer_5-6_20

ВФУ