Monthly Archives: Грудень 2020

ДОНБАС «ПОРОЖНЯК НЕ ГОНИТЬ»!

 

3 листопада відбулося засідання обласної Ради АФЗ Донецької області, участь в якому взяли представники з усіх районних осередків.

Учасники обговорили питання порядку денного, запропонований головою обласної Асоціації Зубенко Олександром Івановичем, а саме: діяльність та розвиток фермерських господарств області, передплати на газету «Вісник Фермер України», звернення АФЗУ до Президента України та Премєр-міністра України стосовно відновлення роботи Міністерства аграрної політики та продовольства, представлення Асоціації в нових районах Донецької області.

ШАНОВНА ВЛАДО! ДОСИТЬ ОБІЦЯНОК! НЕ ВВОДЬТЕ ЛЮДЕЙ В ОМАНУ!

За останньою інформацією з регіональних представництв газети „Вісник Фермер України” господарства Закарпаття, окрім владних обіцянок, не отримали жодної копійки по жодній з програм підтримки сільгоспвиробників: а ні по тваринництву, а ні по бджільництву, а ні компенсації за придбане насіння.

Селяни чують з засобів масової інформації про „активну та дієву” підтримку по різноманітним діючим програмам, збирають документи, витрачають час та кошти – приходять в акредитовані банки, департаменти ОДА, відділення Укрдержфондів, а їм відповідають – коштів НЕ має!

ПЕРЕДПЛАТА ГАЗЕТИ «ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ» НА 2021 РІК!

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ АФЗУ!

ПРОСИМО ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ «ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ» НА 2021 РІК!

Ми працюємо для того, щоб ви завжди мали оперативну й актуальну інформацію щодо подій у країні, профільному міністерстві та Укрдержфонді підтримки фермерських господарств, новин у діяльності влади, змін у податкових, фінансових та інших важливих документах (Приклад розсилки інформації по Комплексній передплаті у прикріпленому файлі!), здійснюємо коментарі до згаданих тем. Ми співпрацюємо з досвідченими журналістами, які вміють знаходити потрібну інформацію, перевіряти її, бути свідками головних подій, аналізувати, проводити журналістські розслідування, за потреби отримуючи інсайдерську інформацію з джерел, не доступних загалу.

Ми також надаємо наші сторінки рекламодавцям, адже значна частина рекламодавців (близько 90%) користується послугами саме друкованих видань, особливо спеціалізованих, як наше. А газета мусить заробляти на своє існування, і реклама є для цього одним із допоміжних засобів.

Ви завжди будете поінформовані, а значить – захищені, якщо скористаєтеся пропозиціями редакції газети «Вісник Фермер України», яка пропонує Вам на 2021 рік 5 варіантів передплати на своє видання:

Варіант перший. Передплата друкованого видання у відділенні «Укрпошти». Передплатний індекс 21591 в Каталозі видань України на 2021 рік.