Monthly Archives: Липень 2020

КОМПЕНСАЦІЯ ЗА ВІТЧИЗНЯНУ ТЕХНІКУ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ: 25 ЧИ 40% ???

images-(2)

 В зв’язку з неможливістю отримати чіткої відповіді у працівників (фахівцями язик не повертається назвати) МЕРТСГ (нашого нині профільного міністерства) стосовно того чи є все ж таки для фермерів відшкодування додатково 15 % за придбану вітчизняну техніку в 2020 році ми вирішили своїми силами та силами фахівців Укрдержфонду розібратися в цій проблемі.

ВИЙШОВ З ДРУКУ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ГАЗЕТИ “ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ”

Logo-150-х-45-Gazeta
На сторінка видання читачі мають змогу почути думку всіх президентів АФЗУ (хто очолював організацію за весь період її існування) про факт заснування офіційного свята “День фермера” а з офіційних документів – оголошення Укрдержфонду про початок пройому документів для держпідтримки та матеріал про вирішення проблематики земель постійного користування (для Комплексних передплатників у прикріпленому файлі).
Газета відправлена передплатникам 29.07.2020 року і в разі її не отримання вимагайте у працівників вашого відділення пошти її доставку.
Газета виходить без затримок!

ЧИ НА ВСЮ ВІТЧИЗНЯНУ СІЛЬГОСПТЕХНІКУ ПОТРІБНА ДЕРЖКОМПЕНСАЦІЯ?

 yumz_6km__315007962fx
На одному з аграрних сайтів експерт з аграрних питань  підняв проблему Держпідтримки за вітчизняну техніку. На мою думку діюча підтримка не стимулює а ні виробників, а ні покупців. Перші, знаючи що на їх продукцію є держкомпенсація піднімають ціни. Покупці ж більш схильні придбати іноземну вживану техніку, але набагато якіснішу. Окрім того чи пробував хто небудь через сайт МЕРТ знайти в Переліку необхідну техніку а потім ще й виробника? Це якщо у фермера є доступ до інтернету! Спробуйте заради цікавості!
Необхідно змінювати принципи підтримки та стимуляції вітчизняних виробників. Необхідно робити аналіз продукції яку вони виробляють. Якісна продукція, має позитивні відгуки від споживачів – залишайся в Переліку, отримуй компенсацію. Погана продукція, є нарікання від селян – виключити з Переліку до усунення всіх недоліків.    Пропоную обговорити цю проблематику та висловити пропозиції. Можливо МЕРТ їх почує!

ЛИШЕ ЗА ПРЕМ’ЄРСТВА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО МИ МАЛИ СПРАВЖНЮ ПІДТРИМКУ ТА РОЗВИТОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ КООПЕРАЦІЇ

 

Вийшов з друку черговий номер газети „Вісник Фермер України” в якому народний депутат України Вадим Івченко коментує щойно прийнятий закон про кооперацію.

 

 зображення_viber_2020-07-22

Вадим Івченко, заступник голови партії “Батьківщина”, член Комітету з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України.

 

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому  закон «Про сільськогосподарську кооперацію», який мав би допомогти впорядкувати ключові питання створення та діяльності сільськогосподарських кооперативів в Україні.

«FARMER»: ЄДИНИЙ ТРАКТОР ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИКА З ДЕРЖАВНОЮ КОМПЕНСАЦІЄЮ 25 %

FARMER-WEB

Компанія «Агромашінвест», що заснована в 1993р.  має основний вид діяльності виробництво тракторів марки «Farmer». П’ятнадцятирічний досвід виробництва тракторів в Польщі, як для європейських споживачів, так і для споживачів у 22 країнах, сприяв тому, що в 2019 році  підприємство почало виробництво нової моделі Farmer – 10286, де застосували кращі комплектуючі – двигун Perkins (Англія), трансмісію і міст від трактора «Valtra». Технічні характеристики  підтверджують, що цей продукт є в числі лідерів серед тракторів класу 100 к. с., а по крутному моменту двигуна в 407 н/м і при вазі 4720 кг, йому немає аналогів.