Monthly Archives: Червень 2020

ВІТАЄМО З ДНЕМ ФЕРМЕРА

Шановні фермери, аграрії, господарі землі!

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем фермера.

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

Бажаємо, щоб і погода, і настрій, і здібності, і бажання сприяли процвітанню Ваших справи. Бажаємо сил і здоров’я. Любові, благополуччя і щастя.

Фото-на-сайт-ДФ

Редакція газети «Вісник Фермер України»

17 РОКІВ МИ БОРОЛИСЯ ЗА ЦЕ СВЯТО!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

№234/2020

 

Про День фермера

 

Ураховуючи значення фермерських господарств для розвитку сільського господарства України, їх внесок у вирішення питань продовольчої безпеки держави постановляю:

1. Установити в Україні День фермера, який відзначати щороку 19 червня.

2. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

 

18 червня 2020 року

 

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ АФЗУ: ФЕРМЕРИ ВИМАГАЮТЬ ВІДНОВЛЕННЯ ПРОФІЛЬНОГО МІНІСТЕРСТВА

 

10 червня відбулося чергове, довгоочікуване, засідання Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України. Довгоочікуване – це тому, що воно було першим після проведення в лютому місяці XXX ювілейного з’їзду.

Питань та не вирішених проблем за цей час накопилося вдосталь, практично всі вони були включені в порядок денний:

 

-         Земельне питання. Наслідки запровадження обігу земель в Україні для фермерів, селян, та країни. Підсумки фермерських акції по захисту української землі та порядок дій АФЗУ по захисту рідної землі.

-         Участь у місцевих виборах для посилення захисту фермерських прав.

-         Про підтримку фермерів через державні програми та через СОК „Сокіл”.

-         Про відзначення Дня Фермера 19 червня 2020 року .

-         Різне (розблокування податкових накладних, про розбудову АФЗУ, внески, підписка газети тощо).

Кабмін призначив нового керівника Держгеокадастру

 

Кабмін призначив уповноваженого президента із земельних питань Романа Лещенка головою Держгеокадастру. Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 10 червня.

Лещенко з жовтня 2019 року працював позаштатним уповноваженим президента В. Зеленського із земельних питань.

ЛещенкоБіографія Романа Лещенка

Лещенко Роман Миколайович народився у 1988 році в селі Нагірна Жашківського району Черкаської області в родині фермерів.

Планував отримати освіту в Уманському аграрному університеті аби продовжити справу батьків, але згодом змінив свої наміри та поступив до КНУ ім. Шевченка на юридичний факультет. Сам Лещенко розповідає, що його метою було реалізувати себе в юриспруденції, тож почав працювати в цій галузі ще протягом навчання в університеті.

У 2007 році отримав роботу в сільськогосподарському холдингу OSD Group, де досить швидко пішла вгору його кар’єра. Протягом наступних років нинішній представник президента захистив дисертацію та отримав ступінь доктора філософських наук у галузі права.

Обіймаючи посаду головного юрисконсульту, завдяки численним закордонним відрядженням за декілька років Лещенко отримав вагомий досвід і накопичив достатню суму коштів, які в 2012 році вклав у родинний бізнес.

У 2013 році започаткував власну агроконсалтингову компанію «Український аграрний центр» (нині Лещенко не є прямим її власником). У той же час почав викладати у Київському національному університеті ім. Шевченка.

Згодом Лещенко розширив родинний бізнес: на сьогодні він володіє групою компаній «Агродар» у Черкаській області та керує сільськогосподарськими угіддями загальною площею понад 3 тис га.

Роман Миколайович одружений (Алла Миколаївна Лещенко) та має двох синів (Микола та Геннадій). Обіймав посаду депутата Жашківської районної ради.

Відповідно до податкової декларації за 2018 рік, родина Лещенків мала сукупний дохід у розмірі 263 тис грн без урахування прибутку їхніх компаній; володіють трьома житловими будинками в Черкаській області, квартирою в Києві, а також мають два автомобілі марок Toyota Land Cruiser і Volkswagen Tiguan.

Згідно з фінансовим звітом партії «Слуга народу» за I квартал 2019 року, Роман Лещенко в якості фізичної особи пожертвував на користь партії понад 1,6 млн грн.

За інформацією: https://zik.ua

 

ФЕРМЕРИ ЛУГАНЩИНИ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ

  30.05.2020 року внаслідок ускладнення погодних умов, а саме сильних поривів вітру , граду та зливи на території Олексіїївської та Колядівської сільських рад Новоайдарського району , у Старобільському районі та Станично – Луганському районі виникла надзвичайна подія.

          Пошкоджена велика кількість житлових будинків , постраждали багато обєктів соціальної інфраструктури, на території сіл та на городах багато знищеної городини та насаджень, пошкоджено лінії електропостачання та газопостачання.зображення_viber_2020-06-03 Фото-2

Завдано шкоду 7 сільгоспвиробникам Новоайдарського району. За попередніми даними знищено сільськогосподарських культур на площі 6557 га, в тому числі: 2962 га озимої пшениці, та 3196 га кукурудзи, соняшника, ячміня, гороху.