Monthly Archives: Травень 2020

ГУСЯТА ДАТСЬКОЇ ПОРОДИ „ЛЕГАРД”

legart-opisanie-datskoj-por

Датська порода Легарт - велика промислова порода, 
яка була виведена в Данії. 
Птахи мають середній розмір витягнутого тіла 
і велику вагу,  високі смакові показники м'яса, 
а також якісний і дорогий пух. 
Птахи не потребують особливого догляду і 
можуть використовуватися навіть недосвідченими фермерами.

 

Придбати гусят породи «Легард» можливо у

ФОП «Хомич Р. В».

Від добових до місячних.

У необмеженій кількості!

 

Контактні телефони  - 096-844-78-18.

050-500-88-90.

Кабмін звільнив голову Держгеокадастру

Кабінет міністрів звільнив Дениса Башлика з посади Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Відповідне розпорядження від 25 травня № 566-р опубліковане на Урядовому порталі.

“Звільнити Башлика Дениса Олександровича з посади Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру відповідно до частини першої статті 871 Закону України “Про державну службу”, – йдеться у документі.

Іншим розпорядженням № 567-р уряд тимчасово, до призначення в установленому порядку Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, поклав виконання обов’язків керівника на першого заступника голови зазначеної Служби Юлію Мороз.

Мороз_ЮА.jpg

Башлика Кабмін призначив головою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в листопаді 2019 року.

За інформацією КМУ

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ З ФЕРМЕРСЬКИМ АКТИВОМ

Шмигал_ 

За повідомленням прес-служби Кабінету міністрів України, відбулася робоча зустріч  Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з представниками аграрної галузі з розвитку фермерських господарств, де були  обговорені механізми підтримки малого аграрного бізнесу.

Ключовими переговірниками на зустрічі були, окрім Дениса Шмигаля, перший заступник профільного міністерства Тарас Висоцький та голова Аграрного комітету ВР Микола Сольський. Фермерів представляли Микола Стрижак, Президент АФЗУ, її перший віце-президент Віктор Шеремета

ЧИ СТИМУЛЮЄ 40% КОМПЕНСАЦІЯ ФЕРМЕРІВ КУПЛЯТИ ВІТЧИЗНЯНУ ТЕХНІКУ ТА ОБЛАДНАННЯ

 

У 2020 році, незважаючи на додаткові витрати на боротьбу з корона вірусом та подолання наслідків запровадження карантину, Урядом задекларовано збереження державної підтримки АПК на попередньому рівні. Це підтвердив і парламент на своєму позачерговому засіданні 13 квітня 2020 року.

Так, на підтримку шляхом здешевлення кредитів закладено суму у розмірі 1,2 млрд грн.

1 млрд грн залишився на компенсацію по закупівлі техніки та обладнання вітчизняного виробництва та 400 млн. грн. заплановано спрямувати на програму розвитку фермерства та кооперативів.