Daily Archives: 04.03.2020

ДЕЛЕГАТИ ХХХ ЮВІЛЕЙНОГО ЗЇЗДУ АФЗУ ВІДЗНАЧИЛИ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ВЛАДИ ПО ВИКОНАННЮ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСТВА ТА КООПЕРАЦІЇ

Фото-1 Фото-2 Фото-3 Фото-4

 

Делегати 30-го зїзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України, який відбувся 27 лютого 2020 року в столичному Центрі культури та мистецтв «Український дім», та зібрав під своїм дахом представників фермерства з усіх куточків України,  у своїх виступах висловили своє занепокоєння станом ситуації з намаганням влади любими шляхами запровадити ринок землі.

Фермери переконані, що дії влади спрямовані на угоду великим міжнародним корпораціям та доморощеним олігархам, а простий український селянин, не витримавши конкуренції, може залишитися без головного свого засобу існування – рідної землі.

Не менше стурбовані фермери і згортанням новою владою напрямків підтримки фермерства та реалізації Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації, які так важко було запровадити в минулі роки. Цей «відкат» – свідчення відсутності перспектив у реалізації Концепції та її продовження на майбутнє.

Свої вимоги делегати та учасники фермерського зїзду виразили у своїй Ухвалі, з якою можливо ознайомитися нижче.

Більш детально про з’їзд, виступи делегатів та гостей читайте на сторінках чергового номеру газети «Вісник Фермер України».