Monthly Archives: Лютий 2020

ДО УВАГИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

87364734_2817095715033474_2385142652552085504_n 

Асоціація фермерів та приватних землевласників запрошує представників ЗМІ прийняти участь у роботі ХХХ-о ювілейного зїзду АФЗУ

 

Асоціація фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) 27 лютого 2020 року в Націона́льному це́нтрі ділово́го та культу́рного співробі́тництва «Украї́нський дім» проводить ювілейний ХХX З’їзд. На З’їзді будуть присутні делегати та  гості з усіх областей України.

Також на з’їзд запрошені перші особи держави: Президент України Володимир Зеленський, голова Верховної Ради України Дмитро Розумков та Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

ГОТУЄМОСЯ ДО ХХХ-ГО ЮВІЛЕЙНОГО ЗЇЗДУ АФЗУ

Обласна конференція фермерів Львівщини

Ф-1 Ф-2

20 лютого фермери Львівщини провели обоасну конференцію, на якій обрали делегатів на 30-й ювілейний зїзд АФЗУ, який відбудеться 27 лютого в столичному центрі культури та мистецтв “Український дім” (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Своїм делегатам учасники конференції дали чіткий наказ – не дати владі запровадити розбазарювання української сільськогосподарської землі.

А сьогодні вже фермери Київщини будуть збиратися в Інституті аграрної економіки для визначення свого представництва на фермерському святково-робочому заході – ХХХ зїзді АФЗУ!

 

Михайло Данкевич,

“Вісник Фермер України”

 

УРЯД РОЗПОДІЛИВ 4 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ АГРАРІЇВ НА 2020 РІК

 

Гаманець 1

19 лютого, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні визначив 8 основних напрямків, куди у 2020 році будуть спрямовані 4 млрд грн державної підтримки за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

«4 млрд гривень державної підтримки сільгоспвиробників у 2020 році будуть спрямовані у ті напрямки, які є найбільш актуальними для сільгоспвиробників, – здешевлення кредитів,

ЕКСПОЗИЦІЯ ДО ХХХ-го ЮВІЛЕЙНОГО ЗЇЗДУ АФЗУ

 DSC07319

Асоціація фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) 27 лютого 2020 року в Націона́льному це́нтрі ділово́го та культу́рного співробі́тництва «Украї́нський дім» проводить ювілейний ХХX З’їзд. На З’їзді будуть присутні делегати та  гості з усіх областей України загальною кількістю 500 чоловік.

DSC_6863

В рамках З’їзду ТОВ «Господар ЕЦ» організовує виставкову експозицію для учасників заходу. На експозиції можна презентувати свою продукцію та послуги, безпосередньо поспілкуватися з головами фермерських господарств, або прийняти заочну участь, яка передбачає вкладення рекламних листів чи буклетів в роздаткові матеріали для учасників З’їзду.