Monthly Archives: Грудень 2019

З НОВИМ, 2020 РОКОМ!

 

76991896e4748203d17ed503ab97cb7a

КОШТИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ПІШЛИ НА РАХУНКИ ФЕРМЕРІВ

За інформацією Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства майже 1 млрд. гривень, які були заблоковані у судовому порядку через позов від ГС «Всеукраїнська аграрна рада» (ВАР) до попереднього Уряду, було спрямовано на дофінансування програм державної підтримки сільського господарства в останні дні 2019 року.

ФЕРМЕРИ ВИСЛОВИЛИ НЕДОВІРУ МІНІСТРУ МИЛОВАНОВУ ТА ПРЕМЄРУ ГОНЧАРУКУ

На черговому засіданні Ради АФЗУ, яке відбулося 24 грудня 2019 року, було прийнято рішення про висловлення недовіри діяльності міністра Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова та прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.Гончарук

Це рішення фермерів викликано безліччю факторів, які стали результатом діяльності нинішнього уряду.

По-перше. Це звичайно намагання запровадження ринку землі в тій формі, яка абсолютно не влаштовує українське суспільство, а особливо людей, які працюють на тій землі.

Друге.

ЩЕ РАЗ ПРО ДЕРЖАВНІ СУБСИДІЇ ТА ПОВОРОТНУ ДОПОМОГУ ФЕРМЕРАМ

фото к новости

За останньою інформацією з Укрдержфонду підтримки фермерських господарств можемо повідомити, що як ми і говорили в минулому повідомленні, про субсидії які надавалися згідно Постанови №106 від 07.02.2018р. можна забути (як і субсидії для тваринників згідно Постанови №107). Про причини ми також говорили, хто пропустив – питайте у ВАРу (керівник Андрій Дикун).

ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНУ ПРО РИНОК ЗЕМЛІ ВІДТЕРМІНОВАНО

27_main(1)На засіданні аграрного комітету за участі керівництва парламенту, який було скликано на вимогу ВО «Батьківщина», ухвалено рішення про те що розгляд закону №2178-10 відбуватиметься у відповідності до регламенту, тобто, майже чотири тисячі правок будуть розглянуті в комітеті. Для цього буде передбачено 10 днів для їх розгляду депутатами. Судячи з положень регламенту закон про запровадження ринку землі до Нового року не буде виноситись на розгляд у Верховну Раду.