Monthly Archives: Листопад 2019

ФЕРМЕРИ ДОНЕЧЧИНИ ДАЛИ НАКАЗ СВОЄМУ ДЕПУТАТУ НЕ ПРОДАВАТИ УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ

28 листопада фермери Донеччини провели зустріч у Лиманському районі зі своїм депутатом від 46 виборчого округу Христенко Федором Володимировичем, який обирався за списками Опозиційної платформи «За життя».

Фермери вручили парламентарю «Наказ виборців», в якому поставили вимогу відізвати проголосований в першому читанні законопроект №2178-10 як антиконституційний, прийняти закон який би продовжив мораторій на продаж земель с/г призначення до 1 січня 2025 року, та здійснювати завершення земельної реформи виключно на патріотичних засадах, за якими покупцями українських земель можуть бути в перші три роки лише держава, місцеві громади та громадяни України, а кількість землі в «одні руки» не повинна перевищувати 100 га.

Також фермери наказали депутату прийняти закон про передачу земель постійного користування у власність фермерам.

 

За інформацією Донецької АФЗ

УРЯД ПРИЗНАЧИВ ГОЛОВУ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

Кабінет міністрів призначив головою Держгеокадастру Дениса Башлика.

Фото-Держгео-кер

З 2013 року до 2015 року Башлик працював помічником депутата Верховної Ради, з 2016 року до 2017 року обіймав посаду головного спеціаліста відділу міжнародних відносин Департаменту міжнародної співпраці та ринку земель Держгеокадастру у Луганскій області.

ЧИ ОТРИМАЮТЬ ФЕРМЕРИ КОШТИ УКРДЕРЖФОНДУ В ЦЬОМУ РОЦІ?

 original-web

За інформацією  джерела з Укрдержфонду фермери вже більше місяця, а фактично з початку жовтня, не отримали жодної копійки державної підтримки. В чому причина, та чи сподіватися переможцям конкурсу що фінансування відновиться і кошти потраплять по призначенню?

Для з’ясування всіх обставин ми звернулися безпосередньо до фахівців цієї установи, яка, до речі, є одним з співзасновників нашої газети «Вісник Фермер України».

От що ми дізналися.

З Днем працівників сільського господарства!

Шановні фермери, селяни, трудівники села!

 Щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем працівників сільського господарства.

1-4

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Бажаємо всім сільським трудівникам, фермерам України, міцного здоров’я, радості. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

 

З повагою,

Президент АФЗУ                                                                           Микола Стрижак

Голова СУС                                                                                   Іван Томич

Головний редактор газети

«Вісник Фермер України»                                                          Михайло Данкевич

ЧИ РОЗУМІЄ НИНІШНЯ ВЛАДА МОЖЛИВІ НАСЛІДКИ ЇЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ?

Масові акції селян під стінами парламенту 30 жовтня та 12 листопада 2019 року говорять про серйозність проблематики запровадження ринку землі та не байдужість більшості сільгоспвиробників до її наслідків. А чи розуміють цю проблему Уряд, Верховна Рада та Президент України Володимир Зеленський? Судячи з їхніх дій – мабуть ні!

Ми наддали можливість висловити своє бачення реальної ситуації народному депутату України Вадиму Івченку.

Фото-ивченко-ст-5-замена

В. Івченко ВО «Батьківщина»

 

Останнім часом з промов високо посадовців ми багато чуємо про міфічних та реальних покупців української землі. Та хоча у владі у нас моно більшість – ці заяви не є структурованими та не відповідають фактичним діям.

Факти говорять самі за себе:

-          теза перша: Президент України Володимир Зеленський заявив, що землю в Україні купуватимуть і продаватимуть лише українці;

-          теза друга: Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський заявив, що українську землю зможуть купувати іноземці які вже її орендують не менше 3 років.