Daily Archives: 17.10.2019

АГРАРІЇ ВИМАГАЮТЬ ВІД ВЛАДИ РЕФЕРЕНДУМУ ПО ЗЕМЕЛЬНИМ ПИТАННЯМ

 Фото-2

Вчора на засіданні Аграрного Комітету завдяки злагодженим діям депутатів “Батьківщини”, представників аграрних та сільськогосподарських асоціацій, аграрної науки, фермерів, Героїв України вдалось не допустити розгляду та прийняття депутатами Комітету рішення щодо закону про продаж української землі. Про це на брифінгу в кулуарах Верховної Ради України заявив народний депутат, член фракції “Батьківщина” Вадим Івченко.

ВЕРХОВНА РАДА ЗАХИСТИЛА ВИКРИВАЧІВ КОРУПЦІЇ

 

 

Фото 2

 

Верховна Рада  внесла зміни до Закону України “Про запобігання корупції”, якими визначено правового статусу викривачів корупції, їх права та гарантії захисту, забезпечення умов для розкриття інформації про корупцію. Водночас цей закон доповнюється статтею 53-7 “Винагорода викривачу”, яка передбачає, що право на винагороду має викривач, який повідомив про корупційний злочин, грошовий розмір предмета якого

РЕЙДЕРСТВО ПРОТИ ФЕРМЕРА З ОДЕЩИНИ

РЕЙДЕРСТВО ПРОТИ ФЕРМЕРА

 

До редакції газети звернувся фермер Віктор Михайловський з Татарбунарського району Одеської області, який обробляє 7.4 га паїв своїх родичів та близьких з проханням про допомогу та захист від рейдерського захоплення врожаю соняшнику зібрано з поля нинішньої осені.

Здавалося, невже у когось піднімется рука обікрасти таке невелике господарство, яке годує декілька родин з пів-десятком малолітніх дітей? Виходить що знайшовся такий, а саме мешканець смт. Сарата Златов Юрій Васильович, який під виглядом купівлі урожаю соняшника прибрав його до рук і не віддає ні збіжжя, ні грошей. Навіть заява Михайловського про шахрайство до райвідділку поліції його не лякає.