Monthly Archives: Серпень 2019

ФЕРМЕРСЬКИЙ ФОРУМ НА ПОЛТАВЩИНІ

Ф5

Вчора, 22 серпня 2019 року, у місті Миргород Полтавської області відбувся фермерський форум, участь у якому взяли біля 300 фермерів з багатьох куточків України. Господарі відірвалися від своїх хлопотів щоб обговорити найболючіше для них питання – заяви влади про запровадження ринку землі. Відкрив зібрання організатор цього заходу, віце-президент АФЗУ, голова обласної Асоціації фермерів «Відродження Полтавщини» Василь Бурлака, а Віталій Саблук, заступник директора ННЦ «Інститут аграрної економіки», презентував проєвропейську модель, де вся політика держави ґрунтується на підтримці саме дрібних фермерів, які працюють на землі та є важливою складовою частиною економіки країни.

Ф1 Ф2 Ф3 Ф4

Обговорення та виступи фермерів йшли як завжди бурхливо та емоційно,

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА З ЄВРОПИ

 

Спільний проект Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України (ССОКУ) та німецького підприємства «ExTrade»

 

Пропонується уживана сільськогосподарська техніка:

Трактор John Deere 5720

Traktoren-John-Deere-21024313

Рік виготовлення 2004.

ЩО ТАКЕ «ТОКЕНИ»? ТА ПРИ ЧОМУ ТУТ КЛЮЧІ ЕЛЕКТРОННОГО ПІДПИСУ?

23.07.19 АЦСК ДФС розмістила на офіційному сайті новину про обов’язкове використання ключів електронного підпису лише на захищених носіях ключової  інформації – ТОКЕНАХ!

Таким чином з 01.08.19 токени стали обов’язковими.

Однак вже 29.07.19 на сайті з’явилася ще одна новина:
“У зв’язку з неможливістю суб’єктів, які здійснюють продаж захищених носіїв ключової інформації задовольнити попит на захищені носії ключової інформації, АЦСК ДФС продовжує надавати електронні довірчі послуги без обов’язкової генерації особистих ключів користувачів виключно на захищені носії ключової інформації.”

З 1 ЛИСТОПАДА ЗМІНЯТЬСЯ ВСІ РАХУНКИ ДЕРЖКАЗНАЧЕЙСТВА

З 1 листопада аналітичні рахунки, відкриті у Держказначействі, будуть формуватися відповідно до Національного стандарту України «Фінансові операції. Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні (IBAN Registry:2009, NEQ). ДСТУ-Н 7167:2010»

 

Вже з 5 серпня, в Україні запроваджується міжнародний номер банківського рахунку IBAN відповідно до вимог стандарту ISO 13616.

Як запровадження цих рахунків вплине на реквізити для сплати податків та ЄСВ?

Мінагрополітики планують об’єднати з Мінекології та Держгеокадастром.

Лого МинАП

За словами джерела з Офісу Президента, в рамках загальної ідеї скорочення кількості міністерств, це буде стосуватися і МінАПП.

Фахівці Офісу переконують, що Мінагрополітики – це пережиток старого, який треба ліквідувати і приєднати його до Мінекології. Саме під крилом  Мінекології агросектор має бути — це логічно. Можливо, до них приєднають і Держгеокадастр.

Але з цим не погоджується в.о. міністра Ольга Трофімцева,