Monthly Archives: Серпень 2019
ЧИЇ ІНТЕРЕСИ ЛОБІЮЄ ВАР?
Всеукраїнська Аграрна Рада, а скорочено ВАР, знову лобіює інтереси великого агробізнесу та вводить в оману аграрну спільноту.
Це випливає з прес-релізу майбутньої прес-конференції (http://uacouncil.org/uk/post/obmezenna-importu-mineralnih-dobriv-zahist-vitciznanogo-virobnika-ci-posilenna-monopolii-pres-anons), на якій голова ВАР Андрій Дикун та голова спілки виробників, імпортерів та трейдерів агрохімії і агротехнологій Сергій Рубан планують розповісти про те, що рішення . Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (МКМТ) про проведення розслідувань щодо імпорту в Україну азотних добрив та добрив мінеральних з вмістом азоту, фосфору та калію обмежить імпорт, призведе до дефіциту мінеральних добрив та їх здорожчання, а також остаточно монополізує ринок добрив в Україні.
Те що це неправда та лобіювання інтересів однієї з країн-постачальників мінеральних добрив говорить сувора статистика.
Підтвердженням цього є наведена інформація державної фіскальної служби.
Як бачите, монополізмом тут і не пахне, навпаки йде розширення переліку учасників цього ринку (з 2016 року добавилося більше 5 країн), та й кількість імпорту зростає (якщо не рахувати просідання ринку в 2018 році за рахунок обмеження торгівлі з країною-агресором).
То чому галас, чому так «стурбована» ВАР?
Цифри говорять самі за себе!
Михайло Данкевич,
Прес-служб ССОКУ
ФЕРМЕРСЬКИЙ ФОРУМ НА ПОЛТАВЩИНІ
Вчора, 22 серпня 2019 року, у місті Миргород Полтавської області відбувся фермерський форум, участь у якому взяли біля 300 фермерів з багатьох куточків України. Господарі відірвалися від своїх хлопотів щоб обговорити найболючіше для них питання – заяви влади про запровадження ринку землі. Відкрив зібрання організатор цього заходу, віце-президент АФЗУ, голова обласної Асоціації фермерів «Відродження Полтавщини» Василь Бурлака, а Віталій Саблук, заступник директора ННЦ «Інститут аграрної економіки», презентував проєвропейську модель, де вся політика держави ґрунтується на підтримці саме дрібних фермерів, які працюють на землі та є важливою складовою частиною економіки країни.
Обговорення та виступи фермерів йшли як завжди бурхливо та емоційно,
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА З ЄВРОПИ
Спільний проект Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України (ССОКУ) та німецького підприємства «ExTrade»
Пропонується уживана сільськогосподарська техніка:
Трактор John Deere 5720
Рік виготовлення 2004.
ЩО ТАКЕ «ТОКЕНИ»? ТА ПРИ ЧОМУ ТУТ КЛЮЧІ ЕЛЕКТРОННОГО ПІДПИСУ?
23.07.19 АЦСК ДФС розмістила на офіційному сайті новину про обов’язкове використання ключів електронного підпису лише на захищених носіях ключової інформації – ТОКЕНАХ!
Таким чином з 01.08.19 токени стали обов’язковими.
Однак вже 29.07.19 на сайті з’явилася ще одна новина:
“У зв’язку з неможливістю суб’єктів, які здійснюють продаж захищених носіїв ключової інформації задовольнити попит на захищені носії ключової інформації, АЦСК ДФС продовжує надавати електронні довірчі послуги без обов’язкової генерації особистих ключів користувачів виключно на захищені носії ключової інформації.”
З 1 ЛИСТОПАДА ЗМІНЯТЬСЯ ВСІ РАХУНКИ ДЕРЖКАЗНАЧЕЙСТВА
З 1 листопада аналітичні рахунки, відкриті у Держказначействі, будуть формуватися відповідно до Національного стандарту України «Фінансові операції. Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні (IBAN Registry:2009, NEQ). ДСТУ-Н 7167:2010»
Вже з 5 серпня, в Україні запроваджується міжнародний номер банківського рахунку IBAN відповідно до вимог стандарту ISO 13616.
Як запровадження цих рахунків вплине на реквізити для сплати податків та ЄСВ?