Monthly Archives: Липень 2019

ЧОМУ ВАРу ТАК «МУЛЯЄ» ФЕРМЕРСЬКИЙ МІЛЬЯРД?

 

Нещодавно, а саме 25 липня, Всеукраїнська Аграрна Рада провела прес-конференцію, на якій заступник голови Михайло Соколов від імені аграріїв вимагав покарати чиновників, які прийняли завідомо неправомірні та дискримінаційні по відношенню до малих та середніх фермерів нормативні акти щодо розподілу державних дотацій в агросекторі України протягом 2017 та 2018 років (від ред.: інформація про прес-конференцію за посиланням – http://uacouncil.org/uk/post/agrarii-zvertatimutsa-do-nabu-z-vimogou-pokarati-cinovnikiv-vinnih-u-nespravedlivomu-rozpodili-agrodotacij).ВАР-веб

Так, саме той Соколов, який намагався стати народним депутатом за партійними списками «Слуги народу» і лише завдяки небайдужості громадського активіста, керівника НГО “Небайдужі”, колишнього очільника одеського обласного осередку “Правого сектора” (2014-2017) Сергія Стерненко цього не сталося (від ред.: інформація про його російське громадянство та дещо з біографії на сайті 5 каналу за посиланням – https://www.5.ua/suspilstvo/kandydat-u-deputaty-vid-sluhy-narodu-maie-rosiiske-hromadianstvo-sternenko-194314.html).

Але на думку Асоціації фермерів та приватних землевласників України такі дії є намаганням зашкодити фермерам, знищити ту державну підтримку яка є на сьогоднішній день (а це майже 1 млрд грн.!), нівелювати досягнення Асоціації в напрямку розвитку фермерства та обслуговуючої кооперації.

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ: ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА – ЗАСТАВНЕ МАЙНО!

Сьогодні, 25 липня, Конкурсна комісія Укрдержфонду підтримки фермерських господарств продовжує свою роботу. Планується розглянути пакети документів поданих фермерськими господарствами з Київської, Тернопільської, Харківської та Хмельницької областей.

А 24 липня, Комісія розглядала та приймала рішення по претендентам з Одеської, Запорізької та Кіровоградської областей.

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

 

2

Все більше фермерських господарств починають долучатися до використання коштів державної підтримки, як через Укрдержфонд підтримки фермерських господарств, так і шляхом отримання різноманітних компенсацій через уповноважені державні та комерційні банки.

За інформацією Мінагрополітики у липні 1 307 фермерським господарствам (ФГ) буде виплачено 62,9 млн грн.

Кошти розподіляються наступним чином:

ЗАМАХ НА ФЕРМЕРА – КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ

web-2
У місті Скалат 16.07.2019 року близько 20-ї години на кандидата у народні депутати по 164 виборчому округу Ігоря Дацківа здійснено напад озброєними «тітушками».
Ввечері у місті Скалат невідомі особи озброєні пістолетом заблокували автомобіль на якому рухався кандидат у народні депутати Ігор Дацків. Згодом вони почали наносити йому удари в голову та по тулубу, намагаючись спровокувати його на бійку та погрожували йому вбивством. Ігорю вдалось уникнути бійки та коли він намагався уникнути кровопролиття та спробував переміститись у безпечне місце, подалі від нападників, вони повистрибували на автомобіль у який сів Дацків та на ходу почали лупити ногами та руками по автомобілю, спричинивши йому механічні пошкодження.