Monthly Archives: Червень 2019

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

DSC_0629

Асоціація фермерів та приватних землевласників України та колектив газети «Вісник Фермер України» від щирої душі вітають почесного президента АФЗУ Томича Івана Федоровича з Днем народження!

Зичимо Вам, Іване Федоровичу, міцного здоров’я, злагоди, та чудового настрою, професійних успіхів у відстоюванні інтересів українського селянства, добробуту, сімейного щастя та родинного затишку.
Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.
Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

 

Президент АФЗУ                               Микола Стрижак

Головний редактор «ВФУ»             Михайло Данкевич

 

ЗВІТНИЙ ЗЇЗД ТА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ФЕРМЕРА

Сьезд-1-веб

Щойно відбувся XXIX зїзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України, який проходив 19 червня, у День фермера. Враження від зїзду різноманітні – у кого піднесені, у кого – не виправдані очікування, але потрібно сказати відверто – головні питання обговорили, про недоліки почули, що робити в майбутньому – намітили. Головне щоб виконували те, до чого самі себе спонукали.

Сьезд-2-веб

Присутніми на зїзді були очільники профільного міністерства пані Ольга Трофімцева, в.о. міністра та Віктор Шеремета, заступник міністра (який до речі склав з себе повноваження 1-го віце-президента АФЗУ – а його на цю посаду саме АФЗУ і рекомендувала. Враження, начебто покористувався – і викинув … Та сподіваюся що його роботі належна оцінка ще буде дана, і на сторінках газети “Вісник Фермер України” також).

У роботі зїзду взяв участь і народний депутат України Вадим Івченко.

Детально робота зїзду буде висвітлена в черговому номері нашої газети, а для загальної інформації пропонуємо вашій увазі перші враження від зїзду нашого журналіста Володимира Ярошенко.

XXIX З’ЇЗД АФЗУ: ВДАЛИЙ ЕКСПРОМТ НА ДЕНЬ ФЕРМЕРА!

Починаючи з 2012 року мене, як вільного столичного журналіста, постійно запрошували на з’їзди Асоціації фермерів та приватних землевласників України, щоб забезпечити підготовку відповідних публікацій про них у газеті «Вісник «Фермер України». Чесно кажучи, спогади про фермерські форуми минулих років залишилися такими ж сірими й невиразними, як і самі ті події. Запам’яталися хіба що суворі регламенти, яких завжди неухильно дотримувалися фермерські керманичі, делегати і навіть гості з’їздів. А ще – заздалегідь визначені місця в президії та в залі, таблички з прізвищами запрошених високо- посадовців і жорстко регламентована тематика виступів, коли з трибуни виголошувалася не гостра критика, а лише певні критичні зауваження на адресу чинної дирекції й президента фермерської асоціації та низькопоклонні звертання до влади.

ВАДИМ ІВЧЕНКО: ДЕРЖАВА МАЄ СТВОРИТИ УМОВИ ЯКІ ДАДУТЬ МОЖЛИВІСТЬ ЛЮДЯМ САМИМ ЗАРОБЛЯТИ СОБІ НА ЖИТТЯ

Ивченко-веб-2 

Вадим Івченко, народний депутат України VIII скликання, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України, фракція «Батьківщина».

Входить в трійку найефективніших аграрних депутатів цього скликання. Має 16 законопроектів, які стали законами. Загалом за свою 5 річну діяльність подав понад 250 законодавчих ініціатив.

 

Сьогодні в сільській місцевості склалася така ситуація, що розмір орендної плати за земельні паї ледве перевищує тисячу гривень. Отже сім’я, скажімо з 4 людей, може розраховувати на виплату до 5 тисяч гривень в рік. Мізерні кошти. За них навіть не можливо сплатити комунальні платежі за декілька місяців. Села, де люди виживають лише за рахунок зданих паїв за такими цінами, приречені на вимирання. А про те, що орендна плата достатня для того, щоб накопичити кошти для оренди іншого паю, для розширення присадибного господарства – годі й думати.

ЧЕРГОВИЙ, ХХІХ ЗЇЗД АФЗУ

DSC_2176

Асоціація фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) 19 червня 2019 року проводить черговий звітний З’їзд. На З’їзді будуть присутні делегати та  гості з усіх областей України.

Місце проведення З’їзду – зала Національної академії аграрних наук України (НААНУ), за адресою м.Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка (бувша вулиця Суворова), 9.

 

Початок реєстрації делегатів та гостей о 9.00.

Початок роботи з’їзду – в 11 годин.

 

Додаткову інформацію можливо отримати в дирекції АФЗУ за телефоном: 044-228-48-19

E-mail: farmasuk1@ukr.net

 

РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ» ЗАПРОПОНУВАЛА ПОЛІТИЧНИМ ПАРТІЯМ ТА МАЖОРИТАРНИКАМ РОЗПОВІСТИ ПРО СЕБЕ СІЛЬСЬКОМУ ЕЛЕКТОРАТУ

ВР Враховуючи минулий досвід висвітлення передвиборчих перегонів та скарги фермерів на нерівнозначне ставлення до різних політичних сил, редакція газети «Вісник Фермер України» запропонувала всім політичним партіям та кандидатам мажоритарникам, в період проведення позачергових парламентських виборів, донести до сільського електорату свої програми, своє бачення подальшого розвитку сільського господарства України, земельних відносин, викорінення рейдерства, розвиток соціальної сфери, створення робочих місць, то що. Про варіант співпраці можливо дізнатися в редакції.

Зацікавлені можуть звертатися на електронну пошту Email: farmexpo@ukr.net або за телефонами – 044-501-78-23, 050-391-94-72

 

Михайло Данкевич