Daily Archives: 19.04.2019

ВИЙШОВ З ДРУКУ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ГАЗЕТИ «ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ»

 

18 квітня вийшов з друку та надісланий передплатникам черговий номер видання, на сторінках якого читачі можуть дізнатися про основні варіанти проектів земельної реформи від Уряду, а також ознайомитися з рекомендаціями юридичного консультанта про те, як можливо фермерські землі постійного користування переоформити з засновника на фермерське господарство.

Декілька матеріалів газети піднімають тему рейдерства та нападів на фермерів, а більш широкий матеріал розповідає про намагання фермера, голови Попільнянської Асоціації фермерів з Житомирщини Віктора Поліщука відстояти свої інтереси та захистити землю від посягань великої агрофірми ТОВ «А. С. Т.».

Проблему агроосвіти висвітлено в матеріалі заступника голови аграрного комітету Верховної Ради України Вадима Івченка.

На сторінках газети також достатньо матеріалів і технологічного напрямку – це й про біотехнології від «БТУ Центру», й екологічні добрива від агрофірми «Гермес» та рекомендації, як підготувати картоплю до посадки.

Звернути увагу доцільно і на оголошення про початок формування комісій Укрдержфонду, бо можливо з перших чисел травня буде оголошення про початок приймання документів від фермерів для отримання державної допомоги по діючим програмам.

 

Редакція газети «ВФУ