Daily Archives: 13.12.2018

ВИЙШОВ З ДРУКУ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ГАЗЕТИ «ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ»

fermer_23-24_2018-(3)-1

На сторінках видання читачі можуть ознайомитися з матеріалами про фермерську акцію під стінами Верховної Ради 4 грудня 2018 року, про вимоги, які фермери поставили перед парламентарями.

В ексклюзивному матеріалі про процедуру підтримки уряду Угорщини підприємців, в тому числі і фермерів, своєї діаспори на Закарпатті ви можете порівняти в чому різниця, та чим наша програма державної підтримки відрізняється від закордонної.

Також зроблено короткий аналіз діяльності Укрдержфонду по прийманню документів від фермерських господарств на отримання субсидії згідно зі змінами, прийнятими 911 Постановою.

Хочемо звернути вашу увагу на матеріал Дениса Ковальського, канадійця українського походження, про молоде подружжя з Умані, яке поїхало працювати на ферму в Канадську провінцію Саскачеван.

На сторінках Правовика зроблено підбірку найактуальніших запитань та відповідей на тему землі та оподаткування.

А про інновації наших фермерів, їх нові технології в сільському господарстві розповідає Володимир Ярошенко в матеріалі «З любов’ю до землі».

Примірники газети 14 грудня будуть доставлені в експедиційний цех ДП «Преса», тож на наступному тижні чекайте їх в своїх скриньках.

 

Редакція газети.