Daily Archives: 11.12.2018

Вадим Івченко: “Батьківщина” наполягатиме на продовженні мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення

Фото для брифинг

Команда президента Порошенка готується відмінити мораторій на продаж сільськогосподарської землі. При цьому не маючи чітких правил та розуміння як саме буде все це відбуватись. Про це заявив народний депутат від “Батьківщини” Вадим Івченко.

“Потрібно нагадати, що у більшості з ТОП-100 аграрних компаній в Україні контрольним пакетом акцій вже зараз володіють іноземці.
Всім зрозуміло, що саме аграрні холдинги лобіюють відкриття ринку землі. І будь за що намагаються завадити прийняття правки щодо обмеження володіння у однієї фізичної особи земельних масивів понад 200 га. Акумулюючи величезну кількість грошей і маючи доступ до дешевих кредитів з за кордону, вони зможуть скупити величезну кількість землі. І цим самим будуть впливати як на політику, так і на продовольчу безпеку країни” – наголошує він.
Депутат зазначає, що сьогодні багато говорять як заможно заживуть селяни після відміни мораторію.

“Не вірте, що ці латифундисти дадуть вам справжню велику ціну за землю. Вони найперше – бізнесмени і можуть розраховувати, як швидко вона окупиться. А сіють вони переважно зернові або соняшник. Отже платити більше ні 2 тисячі доларів за гектар не будуть! ”Батьківщина” наполягатиме винести в зал та проголосувати за продовження мораторію! Підтримайте нас!” – закликав Вадим Івченко