Daily Archives: 04.12.2018

ФЕРМЕРИ ВИЙШЛИ НА ЗАХИСТ РІДНОЇ ЗЕМЛІ ТА ПЕРЕДАЛИ ДЕПУТАТАМ ЦІПА, ЩАБ ВОНИ КРАЩЕ ДУМАЛИ ПРИ ГОЛОСУВАННІ!

Фото-1-веб DSC_6154-веб DSC_6158-веб DSC_6164-веб DSC_6170-веб DSC_6172-веб DSC_6258-веб

4       грудня 2018 року, на виконання рішень фермерських зібрань в м. Одеса (25 вересня 2018 р) та в м. Черкаси (9 листопада 2018 р), фермери зі всієї України зібралися під стінами Верховної Ради на попереджувальну акцію, на якій вимагали від депутатів виконати їх три основні вимоги:

-         недопустити продажу українських земель та продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення;

-         негайного прийняття законопроекту № 8236 (про передачу земель постійного користування у власність фермерам);

-         припинити злочини проти фермерів шляхом прийняття антирейдерського законопроекту.

 

А для того, щоб народні обранці думали про майбутнє України, про селян, які хочуть працювати на рідній землі, щоб у них не свербіли руки відкрити дикий ринок дерибану головного багатства країни – фермери передали їм, через свого представника в парламенті, народного депутата Вадима Івченка, ціп для обмолоту зерна. Це знаряддя праці наших предків, яке в скрутні для селян часи використовувалося не лише по прямому призначенню.

Тож термін до 20 грудня, який громада загальним голосуванням дала народним обранцям для вирішення їх вимог – це час прийняття державницьких рішень, і в разі їх невиконання може мати продовження вже з більш негативними та радикальними наслідками для влади.

 

Прес-служба СУС