Monthly Archives: Грудень 2018

З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ!

Щановні колеги, фермери, селяни, друзі!

З-Новим-Роком!

Від щирого серця вітаємо Вас з наступаючим Новим, 2019, роком!

Нехай Новий Рік стане для нас успішним і багатим гарними подіями, новим починаннями і можливостями. Хай Новий рік подарує вам і вашим близьким міцне здоров’я та гарний настрій, світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у кожен український дім.

Бажаємо, щоб у наступаючому році сталося те чудо, про яке ми всі мріємо. Хоч у кожного воно своє, але воно обов’язково найнеобхідніше і найважливіше. Бажаємо, щоб всі ми були живі й здорові, щоб ви займалися святою хліборобською працею, яка приносить вам задоволення.

Бажаємо всім миру, успіхів і благополуччя.

Нехай Новий рік принесе радість, щастя і зміни в кращу сторону для всіх нас і для нашої країни!

З Новим роком!

ЗАСІДАННЯ РАДИ АФЗУ

 


рада21122018_068-кор-веб21 грудня 2018 року відбулося чергове засідання Ради АФЗУ, на якому було дано старт проведенню районних та обласних конференцій, визначено терміни проведення чергового, 29-го з
їзду Асоціації, затверджено квоту представництва делегатів на зїзді та прийнято рішення стосовно приорітетності надання їм можливості для виступу.

Також було підведено підсумки акцій по відстоюванні фермерських інтересів  у 2018 році, відзначено кращі та гірші обласні Асоціації в цьому плані.

Повний текст рішення Ради АФЗУ наведено нижче.

МОРАТОРІЙ ПРОДОВЖЕНО!

МОРАТОРІЙ ПРОДОВЖЕНО!

DSC_6172-веб 

Нарешті! Фермери України домоглися виконання хоча б однієї, але надзвичайно важливої для них, з поставлених перед парламентом 4-х вимог!
Мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення продовжено голосами 231 депутата. Нехай не на стільки як того вимагала “Батьківщина” (до 2022 р.), але й не так, як того хотів пан Мушак (до 16 січня 2019 р).
Чи зроблять щось корисного ці “слуги народу”, чи ще інші, в наступному, 2019 році, щоб не було такої ганьби як нині – мало віриться. Тож за своє потрібно буде ще поборотися.
Але якщо так як сьогодні під Верховною Радою, то не бачити фермерам рідної землі як своїх вух …

 

Михайло Данкевич

НАД РИНКОМ ЗЕМЛІ ПОТРІБНО ЩЕ БАГАТО ПРАЦЮВАТИ …

27_main(1)

Навіть якщо ми сьогодні приймемо Закон «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», ми не зможемо це зробити за цивілізованими європейськими правилами. Про це повідомив народний депутат України від фракції «Батьківщина», заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Вадим Івченко.

ВИЙШОВ З ДРУКУ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ГАЗЕТИ «ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ»

fermer_23-24_2018-(3)-1

На сторінках видання читачі можуть ознайомитися з матеріалами про фермерську акцію під стінами Верховної Ради 4 грудня 2018 року, про вимоги, які фермери поставили перед парламентарями.

В ексклюзивному матеріалі про процедуру підтримки уряду Угорщини підприємців, в тому числі і фермерів, своєї діаспори на Закарпатті ви можете порівняти в чому різниця, та чим наша програма державної підтримки відрізняється від закордонної.

Також зроблено короткий аналіз діяльності Укрдержфонду по прийманню документів від фермерських господарств на отримання субсидії згідно зі змінами, прийнятими 911 Постановою.

Хочемо звернути вашу увагу на матеріал Дениса Ковальського, канадійця українського походження, про молоде подружжя з Умані, яке поїхало працювати на ферму в Канадську провінцію Саскачеван.

На сторінках Правовика зроблено підбірку найактуальніших запитань та відповідей на тему землі та оподаткування.

А про інновації наших фермерів, їх нові технології в сільському господарстві розповідає Володимир Ярошенко в матеріалі «З любов’ю до землі».

Примірники газети 14 грудня будуть доставлені в експедиційний цех ДП «Преса», тож на наступному тижні чекайте їх в своїх скриньках.

 

Редакція газети.