Daily Archives: 07.11.2018

ПРИЙНЯТО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ «ФЕРМЕРСЬКОГО МІЛЬЯРДУ»

фото к новостиКабінет Міністрів України своєю Постановою №911 від 24 жовтня 2018 року затвердив зміни що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.

Цими змінами передбачено, що «Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня, що спрямовуються на фінансову підтримку шляхом виділення бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар), є Український державний фонд підтримки фермерських господарств (далі — Укрдержфонд)».

Цю підтримку зможуть отримати новостворені фермерські господарства – «Новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після його створення, але не раніше 1 січня 2016 р.) виділяється  бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь  (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60 000 гривень на одне фермерське господарство».

Також у цій Постанові є ряд суттєвих змін, в тому числі і збільшення граничної суми на закупівлю насіння сільськогосподарських рослин до 60 000 грн.

Повну версію Постанови буде розіслано Комплексним передплатникам газети «Вісник Фермер України».

Редакція газети «Вісник Фермер України»