Daily Archives: 20.09.2018

ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ ФЕРМЕРАМИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

2Асоціація фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ), враховуючи критичну ситуацію з використанням коштів „фермерського мільярду”, надала свої пропозиції по зміні „Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств” до Мінагрополітики.

РЕГІОНАЛЬНІ ЗБОРИ ФЕРМЕРІВ ПІВДНЯ УКРАЇНИ: ПРИЙДИ – СКАЖИ СЛОВО!

Фото-Агро-Шеремета-2  Асоціація фермерів та приватних землевласників України, Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, Союз українського селянства, Комітет захисту рідної землі 25 вересня 2018 року на базі Одеської АФЗ проводять регіональні збори фермерів, власників ОСГ (сімейних фермерських господарств), кооператорів з метою аналізу реалізації першого року „Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів”, використання коштів Державного бюджету на їх підтримку, реалізації обіцянок Уряду по захисту від рейдерства та законодавчого врегулювання передачі фермерських земель постійного користування у власність фермерським господарствам.

         У зборах приймуть участь фермери, власники ОСГ та кооператори Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Головою організаційного комітету цього заходу призначено першого віце-президента АФЗУ Віктора Гончаренка

Організатори запрошують на цей захід сільгоспвиробників для безпосереднього спілкування, обговорення проблемних питань які виникли в реалізації Концепції та державній підтримці, донесення їх до влади та напрацювання пропозицій по їх усуненню.

 

До участі в зібранні будуть запрошені керівництво Мінагрополітики, депутати місцевих, районних, обласних рад та ВРУ.

Регіональні збори відбудуться 25 вересня 2018 року в місті Одеса, вул. Приморська, 6, конференц-зал ресторану „Гранд Європа”.

Початок реєстрації -9.00. Початок роботи в -11.00

 

З порядком денним можливо ознайомитися на Інтернет-сторінці www.farmer-ukr.com, надіславши запит на електронну пошту farmexpo@ukr.net, або ж за телефоном: 044-501-78-23, 050-391-94-72, 067-348-10-35.

 

P.S. До організаційного комітету зборів надійшла пропозиція від фермерів Каховського району Херсонської області розглянути на зібранні питання зговору проти сільгоспвиробників, які вирощують сою, але не мають можливості експортувати її за кордон, тобто проти малих та середніх фермерських господарств.

Це питання буде внесено в порядок денний, обговорено, та напрацьовано рішення по виходу з цієї ситуації, в першу чергу для стабілізації ціни на сою

 

 

Оргкомітет зборів