Monthly Archives: Вересень 2018

ЗБОРИ ФЕРМЕРІВ ПІВДНЯ УКРАЇНИ

Ф1 Ф2 ф3 Ф4

         Асоціація фермерів та приватних землевласників України, Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, Союз українського селянства, Комітет захисту рідної землі 25 вересня 2018 року на базі Одеської АФЗ провів збори фермерів, власників ОСГ (сімейних фермерських господарств), кооператорів на яких було розглянуто проблемні питання землі, реалізації першого року „Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів”, використання коштів Державного бюджету на їх підтримку, реалізації обіцянок Уряду по захисту від рейдерства та питання передачі фермерських земель постійного користування у власність фермерським господарствам.
         Участь у роботі заходу прийняли фермери Одеської, Херсонської, Миколаївської та Кіровоградської областей загальною кількістю біля 300 – т чоловік, а також заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин  Вадим Івченко, перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський, голова Союзу українського селянства Іван Томич, президент АФЗУ Микола Стрижак, голова Одеської АФЗ Володимир Варбанець та керівник громадської організації «Центр розвитку села» Євген Мельник («Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва»: можливості співпраці»).
         Головував на зібранні перший віце-президент АФЗУ Віктор Гончаренко.
         У виступах фермерів було піднято дуже багато проблемних питань, надано бачення їх вирішення, доведена позиція як виконавчої влади в особі заступника міністра Віктора Шеремети, так і законодавчої в особі народного депутата Вадима Івченка.
З повною версією зібрання можливо ознайомитися на Ю-туб каналі за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=4jJpd5P1dl0

Михайло Данкевич

Ел. пошта:  farmexpo@ukr.net

 

ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ ФЕРМЕРАМИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

2Асоціація фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ), враховуючи критичну ситуацію з використанням коштів „фермерського мільярду”, надала свої пропозиції по зміні „Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств” до Мінагрополітики.

РЕГІОНАЛЬНІ ЗБОРИ ФЕРМЕРІВ ПІВДНЯ УКРАЇНИ: ПРИЙДИ – СКАЖИ СЛОВО!

Фото-Агро-Шеремета-2  Асоціація фермерів та приватних землевласників України, Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, Союз українського селянства, Комітет захисту рідної землі 25 вересня 2018 року на базі Одеської АФЗ проводять регіональні збори фермерів, власників ОСГ (сімейних фермерських господарств), кооператорів з метою аналізу реалізації першого року „Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів”, використання коштів Державного бюджету на їх підтримку, реалізації обіцянок Уряду по захисту від рейдерства та законодавчого врегулювання передачі фермерських земель постійного користування у власність фермерським господарствам.

         У зборах приймуть участь фермери, власники ОСГ та кооператори Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Головою організаційного комітету цього заходу призначено першого віце-президента АФЗУ Віктора Гончаренка

Організатори запрошують на цей захід сільгоспвиробників для безпосереднього спілкування, обговорення проблемних питань які виникли в реалізації Концепції та державній підтримці, донесення їх до влади та напрацювання пропозицій по їх усуненню.

 

До участі в зібранні будуть запрошені керівництво Мінагрополітики, депутати місцевих, районних, обласних рад та ВРУ.

Регіональні збори відбудуться 25 вересня 2018 року в місті Одеса, вул. Приморська, 6, конференц-зал ресторану „Гранд Європа”.

Початок реєстрації -9.00. Початок роботи в -11.00

 

З порядком денним можливо ознайомитися на Інтернет-сторінці www.farmer-ukr.com, надіславши запит на електронну пошту farmexpo@ukr.net, або ж за телефоном: 044-501-78-23, 050-391-94-72, 067-348-10-35.

 

P.S. До організаційного комітету зборів надійшла пропозиція від фермерів Каховського району Херсонської області розглянути на зібранні питання зговору проти сільгоспвиробників, які вирощують сою, але не мають можливості експортувати її за кордон, тобто проти малих та середніх фермерських господарств.

Це питання буде внесено в порядок денний, обговорено, та напрацьовано рішення по виходу з цієї ситуації, в першу чергу для стабілізації ціни на сою

 

 

Оргкомітет зборів

ФЕРМЕРИ ІНІЦІЮЮТЬ РОЗГЛЯД ПИТАННЯ ЗГОВОРУ ПРОТИ ВИРОБНИКІВ СОЇ НА ЗІБРАННІ В ОДЕСІ 25 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ!

350544-1s

До організаційного комітету проведення зборів фермерів південного регіону в місті Одеса 25 вересня 2018 року надійшла пропозиція від фермерів Каховського району Херсонської області розглянути на зібранні питання зговору проти сільгоспвиробників, які вирощують сою, але не мають можливості експортувати її за кордон, тобто проти малих та середніх фермерських господарств.

Це питання буде внесено в порядок денний, обговорено, та напрацьовано рішення по виходу з цієї ситуації, в першу чергу для стабілізації ціни на сою.

 

Організаційний комітет зборів

ВАДИМ ІВЧЕНКО: Парламент має захистити українців від аграрного рейдерства

Вадим Івченко закликав керівництво Верховної Ради України та депутатів терміново внести до порядку денного та проголосувати пакет антирейдерських законопроектів, підготовлених «Батьківщиною».

 

Фото для брифинг«Ми повинні визначити алгоритм захисту бізнесу від рейдерських атак. Раніше дозволити собі безкарно рейдерити підприємства могла лише сім’я Януковича або наближені до нього люди. Сьогодні рейдерство в Україні, на жаль, стало нормою і майже невід’ємною складовою ведення бізнесу», – наголосив на брифінгу в парламенті, який відбувся 17 вересня 2018 року, народний депутат від «Батьківщини».