Monthly Archives: Серпень 2018

ДЕСЯТЬ КРОКІВ ДО ДОБРОБУТУ СЕЛЯН

Розвиток господарств сімейного типу – запорука економічного добробуту громад. Що для цього потрібно зробити?

 

db36ab7-ivchenko-160

ВАДИМ ІВЧЕНКО

народний депутат, фракція “Батьківщина”

 

У багатьох успішних європейських країнах світу, навіть, якщо ми говоримо про великі і високотоварні господарства, це господарства сімейного типу, які укрупнилися за десятки років, а заводи, тваринницькі ферми і комплекси в основному є кооперативними, а не корпоративними.

 

Детальніше про це читайте на Інтернет-ресурсі: https://www.epravda.com.ua/columns/2018/08/30/640020/

Херсонщина має ресурси для розвитку виноробства

Як свідчить статистика за минулий рік в області врожай винограду склав 40 тис. тонн. Це на 18% більше ніж у 2016 році. При цьому ця динаміка має місце і в 2018 році. На думку голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва після втрати виноробства в Криму, Херсонщина має перспективу здобути репутацію виноробного регіону.

Загострення з АЧС свиней зафіксовано на Сумщині

В селах Тиманівка Шосткинського району та Очкине Середино-Будського району було зафіксовано спалах цієї хвороби. Тож в Державній надзвичайній протиепізоотичній комісії при Сумскій ОДА прийняте рішення про введення карантину не тільки в цих, а й в сусідніх селах.
http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/16588-na-sumshchyni-zahostrylasya-sytuatsiya-shchodo-zakhvoryuvanosti-na-afrykansku-chumu-svyney.html

В Вінницькій області можна дослідити біохімічний склад любої сільгосппродукції

Тепер це можливо завдяки унікальному аналізатору, який закуплено для Центру інноваційного сільського господарства на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН. Аналізатор було придбано в рамках реалізації Проекту «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства».

STOP фальсифікату молочки!

Як повідомляє Прес-служба «Асоціації виробників молока» молочні продукти в Україні вже стали такими, що несуть загрозу здоров’ю людей. При виготовлені молочки недобросовісні виробники використовуючи, наприклад, гідровані жири, вживання яких має бути обмежене через високий вміст в них транс-ізомерів жирних кислот, навіть не вважають за потрібне вказувати це на маркуванні.
Тож споживачі, намагаючись придбати якісну молочну продукцію, вважають, що молоко з ринку від селян натуральне, якісне і корисне. Але, як показали дослідження, молоко не тільки зі стихійних ринків, а організованих також може серйозно зашкодити здоров’ю. Саме в базарних молочних продуктах було виявлено, що в них норми патогенної забрудненості дуже перевищені, зокрема фекальними бактеріями.