Daily Archives: 10.07.2018

УкрГідрометцентр попереджає: 10-12 липня в Україні переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Як повідомляється на інформаційному сервері погоди у більшості районів Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Житомирської, Рівненської, Івано-Франківської, Вінницької та Хмельницької областей очікується рівень пожежної небезпеки 5 класу.

На Житомирщині згоріли 15 тон сіна та соломи

Пожежним Житомирської області 9 липня довелось гасити загоряння грубих кормів одразу в двох селах. Так в с. Бражанець Коростишівського р-ну загорівся сінник, де зберігались  300  тюків сіна. А в с. Рижани Хорошівського р-ну згоріла копиця соломи вагою майже 7 тон.

День Поля Знань

ТОВ «Агро Маркетинг Груп» та ТОВ «ГОСПОДАР ЕЦ» пропонують прийняти заочну участь у проекті «Поле Знань» - науково-дослідному полігоні для практичних польових досліджень. Це відкрита наукова платформа, на якій кожен охочий може отримати доступ до результатів досліджень.

597 ОСГ Тернопільщини отримали державну допомогу на утримання молодняку ВРХ

Загальна сума допомоги становить 1,1 млн. грн. Це найбільша сума серед областей України. За словами директора Департаменту АПК Тернопільської ОДА Володимира Стахіва, це перший транш. Старт другого очікується з 5 вересня, а з 5 грудня надійде третій транш. Тому, що на Тернопільщині ця допомога стала найбільшою, сприяли  сільські голови, які вчасно і належним чином провели роз’яснювальну роботу, довівши відповідну інформацію до селян. То ж не треба зволікати і своєчасно звертатись за допомогою держави.

Херсонщина має сприятливі умови для промислового виробництва меду

Так вважає Олександр Паливода, директор Департаменту АПР Херсонської ОДА, зайвий раз отримавши підтвердження цьому, відвідавши ФГ «Таврийський пасічник». Слід зауважити, що це господарство є єдиним в Херсонській обл., в якому племінна сертифікована пасіка. А за словами керівника фермерського господарства Юрія Лавриненко,  продукція бджільництва все більше набуває популярності, тому у  бджолярів Херсонщини  багато замовлень, які розписані заздалегідь.