Daily Archives: 05.07.2018

ВАДИМ ІВЧЕНКО ЗАКЛИКАВ ДЕПУТАТІВ ПІДТРИМАТИ АГРАРНІ ЗАКОНИ!

Народний депутат Вадим Івченко закликав депутатів прийняти аграрні законопроекти, які сьогодні поставлені в порядок денний.     Він зокрема зазначив, що останнім часом доволі важко добитись, аби аграрні законопроекти були винесені для голосування в Парламенті. Тому не можна знехтувати шансом, яким, наприклад, можна вирішити до 90% земельних питань.

Утримувати молодняк ВРХ тепер вигідно

З давніх-давен корова в селі була запорукою добробуту родини, її годувальницею. Та останнім часом тримати цю худобу з різних причин стає невигідним. І тому часткова компенсація витрат на  вирощування та утримання молодняка великої рогатої худоби сприяє стабілізації життєвого рівня сільського населення. Цей процес триває. Так за даними Департаменту агропромислового розвитку Запорізької ОДА здійснено перерахунок коштів у розмірі 365,0 тис. грн. фізичним особам, які подали відповідні заявки на компенсацію до органів місцевого самоврядування.

Для СОКів Вінничини діє обласна програма підтримки

Ціни на молоко, яке здають селяни, стали притчею во язицех. Змінити ситуацію на краще можна, об’єднавши зусилля і створити молочарський кооператив. Це дасть можливість фермерам та особистим селянським господарствам, збираючи великі партії молока, контролювати  його якість та впливати на  закупівельну ціну. Для зростання кількості кооперативів в Вінницькій області діє «Програма розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки»

ПОЛЕ ЗНАНЬ

Проект «Поле Знань» – дослідний полігон для практичних польових досліджень. Це відкрита наукова платформа, на якій кожен охочий може отримати доступ до результатів досліджень. БанерУнікальність цього проекту в тому – що, він є незалежним від великих хімічних корпорацій, а отже результати отриманих досліджень є об’єктивними та не упередженими, у порівнянні з науковими полями відомих міжнародних виробників пестицидів та мікродобрив. Проект не має на меті популяризацію та просування конкретних продуктів.

Чи вигідно фермеру займатися лохиною та малиною?

Відповідь на це питання надасть керівник ФГ «Благодатна ферма» Сергій Марчук 14 липня поточного року. В цей день на базі господарства пройде День поля «Особливості вирощування лохини й органічної малини».