Daily Archives: 18.06.2018

Шановні фермери, господарі рідної землі!

Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом – Днем фермера!

y101125220327_a

Ваша тяжка праця, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох співвітчизників.

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності на світових ринках, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Завдяки Вашим зусиллям полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Завдяки Вам ми зберегли нашу рідну землю від бездумного розпродажу і сподіваємося не допустимо цього і в майбутньому.

Тож хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

 

Редакція газети

„Вісник Фермер України”

Вінницький обласний оперативний антирейдерський штаб діє

За словами директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Миколи Ткачука, робота обласного штабу будується на оперативному реагуванні на спроби рейдерів захопити землі або вирощений урожай.

День Поля в с. Дослідне

Носівська селекційно-дослідна станція запрошує аграріїв на День поля. В ході проведення заходу можна оглянути сортові посіви озимих та ярих зернових культур, ознайомитись з умовами зберігання насіння в зерносховищах, прийняти участь в пленарній частині. Детальніше  на сайті: www.nosivkasds.at.ua

Завдяки зусиллям УАВК експорт української картоплі до Білорусії відновлено

Не зважаючи на втрату російського ринку, українські аграрії експортують до країн-сусідів свою продукцію. Але рік тому 1 липня країни Євроазійської економічної співдружності, до якої входять Вірменія,  Білорусь, Казахстан, Киргизія та РФ, запровадили спільні карантинні правила для експортерів рослинницької продукції. В них була вимога створення ділянок, вільних від карантинних організмів, на яких потрібно з моменту посадки  проводити спостерігання за зростанням рослин. Оскільки, про ці правила було повідомлено вже після посадки, українські картоплярі не змогли створити такі ділянки і як наслідок, втратили можливість експорту до країн співдружності. Цю ситуацію вдалось виправити завдяки зусиллям Української асоціації виробників картоплі.