Monthly Archives: Квітень 2018
ЗЕМЛІ ПОСТІЙНОГО КОРИСТУВАННЯ НЕОБХІДНО ПЕРЕДАТИ ФЕРМЕРАМ У ВЛАСНІСТЬ
Останнім часом найболючішою проблемою для фермерів стало питання земель постійного користування. Щонайменше, на них потрібно отримати кадастровий номер. Але як правило, на заваді при цьому ставала славнозвісна структура Держгеокадастр, тим чи іншим шляхом створюючи проблеми селянам. Редакція звернулася за роз’ясненням з цього, та інших болючих питань для фермерів, до заступника аграрного комітету Верховної Ради України Вадима Івченка.
НИНІШНЯ ПЕНСІЙНА РЕФОРМА ПОГЛИБИЛА СОЦІАЛЬНУ НЕРІВНІСТЬ СЕРЕД ПЕНСІОНЕРІВ
Пенсіонери кажуть, що пенсійна реформа не є досконалою та не відображає соціальну справедливість. Варіації на це висловлювання чую дуже часто, особливо коли їжджу по селам та селищам України. І це якщо не починають згадувати “медичну реформу”. Там взагалі цензурних слів звучить дуже мало.
Звичайно, запитують і про землю, і різні політичні запитання цікавлять селян — але, напевне, найбільше розмов, скарг та прохань про допомогу отримую саме щодо пенсійних виплат. У кожного, звісно, своя історія, але більшість дуже схожа.
ДФС відкрила платникам податків доступ до Реєстру заблокованих податкових накладних
Державна фіскальна служба запровадила новий сервіс в Електронному кабінеті – окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена.
Реєстр розміщено у відкритій частині Електронного кабінету.
Пошук інформації в Реєстрі здійснюється за такими фільтрами: «Індивідуальний податковий номер», «Номер ПН/РК», «Дата складання ПН/РК».
У Реєстрі відображається інформація щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена та по яким прийняті рішення відповідними комісіями, а також розпочато процедури адміністративного та судового оскарження.
З СВІТЛИМ СВЯТОМ ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ!
Вітаємо з світлим святом Христового Воскресіння! Нехай зійде на Ваш дім благодать, мир і спокій, нехай панують у вашій родині любов і доброта, турбота один про одного, здоров’я і щастя Вам та Вашим близьким, взаєморозуміння, нехай ваше життя буде наповнене веселощами і радістю!
ЯК ТА ДЕ ФЕРМЕРУ ПРИДБАТИ ТЕХНІКУ ТА ОТРИМАТИ ЗА НЕЇ КОМПЕНСАЦІЮ З ДЕРЖБЮДЖЕТУ
Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) додало 37 виробників до переліку вітчизняних підприємств, придбання агротехніки яких частково компенсуватимуть аграріям із держбюджету. Нині їхня кількість сягає 97 виробників.
Аналіз Бази фермерських господарств України показав, що всього 30% фермерів мають електронні скриньки. Тобто, доступ до Інтернету у 70% фермерських господарств відсутній. Тому левова частка фермерів не може отримати достовірну інформацію про дотації і компенсації з Держбюджету. Підтвердженням тому є і численні звернення фермерів з різних регіонів країни, які телефонують до Асоціації фермерів і в редакцію газети «Вісник Фермер України» з проханням дати пояснення по цих питаннях та контакти підприємств, на продукцію та послуги яких можна отримати державну фінансову підтримку.
У зв’язку з цим на сторінках квітневого номеру газети «Вісник Фермер України» буде опубліковано покрокову інструкцію по «Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» згідно Постанови КМУ № 106 від 07.02.2018 р., та «Перелік вітчизняних підприємств, вартість техніка та обладнання яких частково компенсується за рахунок коштів Державного бюджету».
В цьому Переліку будуть вказані контактні дані кожного підприємства – поштова адреса, телефонии, E-mail, адреса сайту, та перелік техніки, на яку надається компенсація.
Необхідно зазначити, що на ці цілі Державою передбачено 100,0 млн грн. і лише фермерські господарства можуть отримати на безповоротній основі компенсацію у розмірі 40 відсотків вартості придбаної техніки та обладнання, при цьому компенсація техніки та обладнання у розмірі 25 відсотків вартості техніки та обладнання надається за рахунок бюджетної програми КПКВК 2801580 “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” за напрямом “Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва”, а у розмірі 15 відсотків вартості — за рахунок бюджетної програми КПКВК 2801230 “Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств”.
Процедура та вимоги щодо отримання державної допомоги на закупівлю техніки та обладнання фермерським господарствам визначені Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. № 130)
Для розміщення інформації про підприємство необхідно звернутися до редакції газети:
Тел..: 044-501-78-23
Тел.. моб.: Київстар – 067-297-46-32, МТС (Водафон) – 099-723-28-88
Ел. пошта: farmexpo@ukr.net, farmexporekl@ukr.net, reclamavfu@gmail.com
Редакція газети.