Daily Archives: 12.03.2018

ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ГАЗЕТИ «ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ»

4 березня 2018 року вийшов з друку черговий номер газети «Вісник Фермер України» (№4 (422)), на сторінках якого інформація про XXVIII зїзд АФЗУ, найцікавіші виступи делегатів, гостей, в тому числі й в. о. міністра М. Мартинюк, та новий склад ради АФЗУ.

На першій сторінці видання роз’яснення заступника міністра Віктора Шеремети про те, як Держава буде допомагати фермерам.

Окрім того на сторінках цікава інформація про інкубатори для вирощування курчат, про обладнання для господарств що займаються виробництвом молока.

А от як боротися з розростанням захисних лісосмуг та не втрачати до 10% врожаю – рекомендації від «АЛМІ-Центру» на сторінці 5 видання.

Особливо цінну інформацію знайдуть фермерські господарства що сплачували та сплачують ПДВ. Про це на сторінці 6 «Правовика».

Про те що бджоли приносять мед знають всі, а от те що від 30 до 50 % врожаю залежить саме від цих маленьких комах можливо прочитати в цьому ж номері.

Передплатникам газета відправлена через «Укрпошту» 5 березня 2018 року.

 

Редакція «ВФУ»

Уряд надаватиме дотації за утримання корів та молодняку

(Інструкція для отримання коштів)

Одним із інструментів державної підтримки розвитку тваринництва є надання фізичним особам  спеціальної бюджетної дотацій за утримання молодняка  ВРХ у розмірі до 2500 грн за вирощування телят до 1-річного віку. Підприємствам Уряд надаватиме дотацію за утримання корів  у розмірі 1500 грн. Про це йшлося під час круглого столу «Державна підтримка галузі тваринництва в Україні» в рамках XІ Міжнародного молочного конгресу за участі представників Мінагрополітики 6 березня.

Для отримання дотації за утримання корів підприємство має подати до Мінагрополітики такі документи:

АГРО 2018

270x270

 

 

 

 

 

 

Виставка «АГРО-2018» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.