Daily Archives: 02.03.2018

Коментар заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети щодо порядку надання державної підтримки фермерам та ОСГ

images

 

 

 

 

У 2018 році Уряд вперше надає безпрецедентний фінансовий ресурс в обсязі 6,3 млрд грн на розвиток АПК. Серед пріоритетних напрямів підтримки – тваринництво, фермерство та кооперація, садівництво та виробництво української сільгосптехніки. Зокрема, на програму розвитку фермерських господарств виділено суму в 1 млрд грн. Наповнення цієї програми відбувалось в тісній кооперації з профільними фермерськими асоціаціями та організаціями, основні їх побажання були взяті до уваги.

27 ЛЮТОГО 2018 РОКУ ВІДБУВСЯ XXVIII ЗВІТНО-ВИБОРНИЙ ЗЇЗД АСОЦІАЦІЇ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ УКРАЇНИ.

 

Головним результатом його роботи стало обрання нових керівних органів організації, в тому числі і президента АФЗУ. Що це дасть Асоціації можливо говорити лише через певний час, проаналізувавши її роботу.

зараз ми даємо лише новий склад Ради АФЗу, а коротко про те. що відбувалося на зїзді читайте на сторінках газети “Вісник Фермер України”, яка виходить з друку 3 березня 2018 року.

Ф-3

СПИСОК

Членів Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України на 27.02.2018 р.