Monthly Archives: Лютий 2018

ПІДТРИМКА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ, СІМЕЙНИХ ФЕРМ ТА ОСОБИСТИХ СЕЛЯНСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

 

В рамках проведення 8 Міжнародної виставки «Зернові технології» (м. Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр (МВЦ), 21 – 23 лютого 2018 р.), Мінагрополітики проводить Круглий стіл «Порядок та умови надання фінансової підтримки особистим селянським господарствам, сімейним фермам та фермерським господарствам у 2018 році».

Всіх зацікавлених в отриманні фінансової допомоги в рамках передбачених в Держбюджеті України понад 1 млрд грн. запрошуємо прийняти участь у Круглому столі 22 лютого 2018 року.

Місце проведення: МВЦ, конференц-зал №3, вхід 3С.

Початок роботи – 11.00

 

Прес-служба АФЗУ

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АФЗУ!

15 лютого 1991 року в місті Києві, в приміщенні Київського політехнічного інституту, відбувся установчий з’їзд Асоціації фермерів України (АФУ), яка пізніше в 1997 році на VIII звітно-виборному з’їзді була перейменована в АФЗУ – Асоціацію фермерів та приватних землевласників України.

Таким чином 15 лютого Асоціація відзначає свій День народження. 

ban_afzu_small2

 

 

 

 

Вітаємо всіх фермерів та прихильників АФЗУ з цим святом!

 Редакція газети “Вісник Фермер України”.

 

Конституційний Суд відмовився вирішувати долю земельного мораторію

Конституційний Суд України відмовив у відкритті конституційного провадження з приводу пунктів 14, 15 розділу Х “Перехідних положень «Земельного кодексу Україні» щодо мораторію на відчуження сільгоспземель.

Про це йдеться в повідомленні Конституційного Суду.

Конституційне клопотання було направлено на початку 2017 року 55 депутатами Верховної Ради. Одним з ініціаторів подання був Олексій Мушак.

Формально мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні діє тимчасово, але його постійно продовжують. Причина – в Україні досі не напрацьовано ряд законодавчих актив, які б встановлювали чіткі правила гри на земельному ринку та захищали права селян які працюють на своїй землі.

До того ж скасування мораторію вимагає Міжнародний валютний фонд і підтримують олігархічні структури.