Monthly Archives: Січень 2018

Аграрії Маньківського району на Черкащині виходять на акції протесту через незаконні дії Держгеокадастру

 

Сьогодні, 12 січня, аграрії Маньківського району Черкаської області о 9 годині ранку проведуть акцію протесту під стінами районного відділу Держгеокадастру, який своїми незаконними діями порушує права орендарів земельних ділянок.

Справа в тому, що напередодні, 11 січня, був проведений аукціон на продаж близько 21 га землі у Маньківському районі, що були орендовані фермерським господарством «Білецьке». Договір оренди на право користування цією ділянкою закінчився ще у 2014 році. Однак власник підприємства – Григорій Білецький, який веде чесний бізнес та справно сплачує податки до бюджету, навіть не був допущений до торгів. З поданого ним пакету документів кілька файлів було вилучено, що і послугувало основною причиною для відмови.

Проект USAID «Агросільрозвиток» надасть співфінансування на створення центрів післяврожайної обробки фруктів і овочів

 

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток») запрошує зацікавлені аграрні підприємства подавати заявки на співфінансування діяльності зі створення центрів післяврожайної переробки овочів і фруктів. Останній термін подання заявок – 24 січня 2018 р.

Зокрема, проект має намір підтримати: 1) створення одного центру післяврожайної обробки плодово-ягідної продукції у центральному регіоні України (Київська, Житомирська, Вінницька, Черкаська, Полтавська області); 2) створення одного центру післяврожайної обробки овочевої продукції у південному регіоні України (Миколаївська, Херсонська, Одеська, Запорізька області).

Відбудуться VIII міжнародні виставки«Зернові технології»,«AgroAnimal Show» та«Фрукти. Овочі. Логістика»

Прес-реліз

Шановні працівники сільського господарства!

Розпочніть новий аграрний сезон 2018з визначної виставкової подіїв сферах зернового господарства, тваринництва, птахівництва та  плодоовочевої галузі!

ПРОБЛЕМИ ЗЕМЕЛЬ ПОСТІЙНОГО КОРИСТУВАННЯ!

Останнім часом редакція газети та АФЗУ отримують багато звернень від власників фермерських господарств які мають землі постійного користування про прояви рейдерства, захоплення земель, виникнення конфліктів з “новими” власниками. Особливо це активізувалося після прийняття законів про виділення земель учасникам АТО.

Наші рекомендації як уникнути цих проблем в розсилці Фіксованим членам АФЗУ, Комплексним передплатникам та в черговому номері газети “Вісник Фермер України”.

Прес-служба АФЗУ

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ-ТВАРИННИКІВ!

Мінагрополітики розробляє порядок надання підтримки фермерським господарствам передбаченої Концепцією розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації за рахунок Державного бюджету 2018 року.

Цим порядком буде передбачено надання дотацій фермерським господарствам які утримують ВРХ, свиней та бджолосім’ї.

Що потрібно для отримання цих дотацій можливо дізнатися з нашої розсилки Фіксованим членам         АФЗУ, Комплексним передплатникам та на сторінках чергового номеру газети “Вісник Фермер України”.

Прес-служба АФЗУ