Monthly Archives: Грудень 2017

МИ ВИГРАЛИ ЧЕРГОВУ БИТВУ ЗА ЗЕМЛЮ!

Фото Ивченко на стор 1

 

7 грудня 2017 року Верховна Рада, в черговий раз, продовжила дію мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Сталося це завдяки спільним діям ВО «Батьківщина» та Асоціації фермерів та приватних землевласників України, як в столиці, так і в більшості обласних центрів країни, де було проведено акції протесту селян.

Чого досягли селяни, що втратили, що чекати їм від Бюджету 2018, та внесених змін в Податковий кодекс України ми вели розмову з заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Вадимом Івченко. Матеріал на сторінці 7 видання.

 

Здавалося б, чого потрібно – мораторій продовжено, бюджет з 1 млрд для фермерів прийнято, Концепція розвитку фермерства є. Працюй та радій!

Але ми не впевнені що все так чудово для фермерів, тож і вирішили розставити всі точки над «і» разом з народним депутатом Вадимом Івченком. До уваги читачів наші запитання та ґрунтовні відповіді.

ВФУ.: Чому так вперто влада ігнорувала необхідність продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення?

Обережно шахраї!

За інформацією Черкаської АФЗ, одне з фермерських господарств області, без заключення письмової угоди, по рахунку, перерахувало 29 листопада 2017 року підприємству ТОВ “ВЕЛНЕС СИСТЕМ УКРАЇНА” 75 000,00 грн. за мінеральні добрива. По сьогоднішній день продукція господарству не поставлена. На дзвінки підприємство перестало відповідати.

 Застерігаємо від роботи з даним підприємством.

Коротка інформація про це підприємство:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ВЕЛНЕС СИСТЕМ УКРАЇНА”
(ТОВ “ВЕЛНЕС СИСТЕМ УКРАЇНА”)

Код ЗКПО -37059369

Зареєстровано за адресою – 61000, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ПРАЦІ, будинок 7

Засновник – РЕВА АРТЕМ ВОЛОДИМИРОВИЧ, він же і керівник.
Адреса засновника: 03056, м.Київ, Солом’янський район, ВУЛИЦЯ БОРЩАГІВСЬКА, будинок 146

 

Редакція газети “ВФУ”

 

Державна реєстрація договорів оренди землі відтепер доступна онлайн

6 грудня 2017 року Міністерство юстиції, Міністерство аграрної політики та продовольства, Державне агентство з питань електронного урядування та Фонд Східна Європа презентували нову електронну послугу з реєстрації договорів оренди земель сільськогосподарського призначення у режимі онлайн.

Кабмин изменил порядок регистрации прав собственности на землю

Соответствующее постановление одобрено на заседании правительства 6 декабря.

Документ, в частности, предусматривает, что государственный регистратор в процессе формирования заявления о регистрации участка в режиме реального времени должен проверить наличие и соответствие кадастрового номера земельного участка в Государственном земельном кадастре. При этом отсутствие такой информации в Госземкадастре сделает технически невозможным дальнейшие действия и приведет к отказу в госрегистрации.

Профі з агробізнесу покажуть свої кращі здобутки вже у лютому

У Дніпрі розпочалася підготовка до однієї з найвідоміших в Україні події – 17-ої Національної виставки агротехнологій «Агропром». Захід, у якому регулярно беруть участь кращі професіонали аграрного бізнесу, відбудеться 28 лютого-2 березня 2018 року.