Monthly Archives: Жовтень 2017

РАДА АФЗУ ОЧІКУЄ ПОДВОЄННЯ КІЛЬКОСТІ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ НА КІНЕЦЬ 2018 РОКУ!

DSC06233Позачергова рада АФЗУ, яка відбулася 25 жовтня 2017 року, прийняла план дій на 3 роки, яким передбачено, у відповідності до прийнятої «Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів», збільшення кількості фермерських господарств до 250 тисяч.

ВИЙШОВ З ДРУКУ ЧЕГОВИЙ НОМЕР ГАЗЕТИ “ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ”

Вийшов з друку черговий номер газети “Вісник Фермер України”, на сторінках якого розміщено щойно прийняту “Концепцію розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018 – 2020 роки”, перші коментарі на цей документ, в тому числі і щойно призначеного на посаду заступника міністра Віктора Шеремети та заступника голови аграрного комітету Вадима Івченко.

Запрошуємося долучитися до круглого столу «АГРАРНА УКРАЇНА. КОНЦЕПЦІЯ СВІТОВОЇ ПЕРШОСТІ.»

agro countryБез перебільшень, вітчизняне сільське господарство зробило значний крок в напрямку підвищення ефективності та інноваційності виробництва. Сьогодні Україна займає провідні місця в світових рейтингах експорту сільськогосподарської продукції, а міжнародні експерти прогнозують Україні велике аграрне майбутнє.

Запрошуємо на «АгроКомплекс 2017» за інноваційними рішеннями для агробізнесу!

Дирекція аграрних виставок «ІнтерАГРО», «Зернові технології», «AgroAnimalShow», «Фрукти. Овочі. Логістика» презентує новий виставковий проект «АгроКомплекс 2017»!

МИНУЛОГО ТИЖНЯ ВІДБУЛОСЯ ДВА ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ УКРДЕРЖФОНДУ.

На минулому тижні 5 та 6 жовтня 2017 року відбулося ще два засідання конкурсної комісії Укрдержфонду по наданню фінансової підтримки фермерським господарствам.

5 жовтня було розглянуто претендентів з наступних областей: Львівської, Рівненської, Хмельницької та Запорізької областей.