Monthly Archives: Травень 2017

ФЕРМЕРИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ІНІЦІЮВАЛИ ЗБІР ПІДПИСІВ ПРОТИ ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ

Асоціація фермерів та приватних землевласників Заліщицького району Тернопільської області на зборах селян району 29 травня 2017 року виступила з ініціативою про обхід всіх жителів району з метою зібрання підписів щодо заборони продажу землі сільськогосподарського призначення.

ОГОЛОШЕННЯ

selhoztehnika-kombaynCLAAS-Lexion-480---15_big--170131085539Господарство пропонує послуги по збиранню врожаю ранніх зернових комбайнами CLAAS Lexion 480 (два комбайна).

Бажаний регіон збору – південні області Одеської області.

Телефон: 068-551-27-81

 

ПОСТ-РЕЛІЗ На Львівщині з успіхом відбувся ювілейнийАГРОПОРТ

27–29 квітня на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Д.Галицького відбуласьV Ювілейна міжнародна агропромислова виставка та форум з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Захід Львів 2017». У роботі форуму взяли участь представники профільних міністерств і відомств, органів місцевої влади, делегації з 17 країн, виробники аграрної продукції, громадські організації та профільний бізнес.

БЮДЖЕТНА КОМПЕНСАЦІЯ ВАРТОСТІ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ

Уряд запропонував сільгоспвиробникам замість спеціального режиму оподаткування ПДВ, який був скасований минулого року, компенсувати вартість придбання сільськогосподарської техніки та обладнання.

Мінагрополітики сприятиме реалізації нового проекту «Фермерські товари»,- Ольга Трофімцева

photo_2017-05-03_17-14-06(1)Міністерство аграрної політики та продовольства України буде сприяти розвитку нового проекту «Фермерські товари», розробленого гіпермаркетом «Ашан Україна» для малих та середніх фермерів. Про це йшлось під час зустрічі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої з представниками одного з найбільших рітейлерів, який має на сьогодні 11 гіпермаркетів по всій країні.