Daily Archives: 25.04.2017

И ВДАРИВ МОРОЗ ПО ВОЛИНСЬКИХ АГРАРІЯХ?

Різке похолодання, поривчастий вітер, заморозки та град – погодні умови, до яких все ніяк не можуть звикнути волиняни останнім часом. У хід знову пішов теплий одяг, замислювались і над відновленням опалювального сезону. Не легко доводиться і місцевим аграріям, які працюють під відкритим небом. Зміна клімату впливає на польові роботи, врожайність чутливих до холоду культур. Але господарники не втрачають оптимізму і діляться невеличкою радістю – не довелося розчищати снігові замети, як у Харкові, Дніпрі чи в Одесі.

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ПРО СКЛАД ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РЕФЕРЕНДУМУ ЩОДО ЗАБОРОНИ ПРОДАЖУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ЗЕМЛІ ПЕРЕДАНО ДО ЦВК.

DSC03374Сьогодні, 25 квітня, представники ВО «Батьківщина» на чолі з представником ініціативної групи, президентом АФЗУ Іваном Томичем, доставили до ЦВК пакет документів про склад ініціативної групи з проведення Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі, одним і ініціатором якого була Асоціація фермерів та приватних землевласників України.

Фермери назвали вільний продаж землі пасткою для українців

Аграрії Сумщини занепокоєні можливою відміною мораторію на продаж земель с/г призначення в обмін на четвертий транш кредиту від МВФ. Вони переконані, що такий крок може призвести до катастрофи в країні, йдеться на сайті xpress.sumy.ua. Голова Асоціації фермерів Сумщини Михайло Махітка зазначив, що для того щоб запровадити дієві механізми продажу землі, перш за все, необхідно подбати про відродження селянських сімейних господарств.