Monthly Archives: Березень 2017

БЮДЖЕТНА ДОТАЦІЯ НА СІЛЬГОСПТЕХНІКУ

Кабінет Міністрів України постановою від 01.03.17 р. № 130 затвердив Порядок використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. У держбюджеті на 2017 рік кошти на цей напрям держпідтримки передбачено у складі бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

Агропорт і FAO обговорили проблеми клімату ПРЕС-РЕЛІЗ

20 березня 2017 року за ініціативою організаторів Всеукраїнського форуму з розвитку фермерства в Україні АГРОПОРТ 2017, за участю Міністерства сільського господарства і продовольства України, Міністерства природи України та Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністраціївідбувся круглий стіл: «Змінюється клімат – змінюється сільське господарство: орієнтація на Цілі сталого розвитку».

Снятие моратория на продажу земли лоббирует крупный бизнес

martinandrey-71392Андрей Мартын, председатель совета Ассоциации «Земельный союз Украины»

Рекомендации по снятию моратория Международному валютному фонду (МВФ) направили представители крупного агробизнеса. Об этом рассказал председатель совета Ассоциации «Земельный союз Украины» Андрей Мартын в интервью AgroPolit.com.

ЗАПРОШЕННЯ 09 березня 2017 року Круглий стіл «Держава та сільгоспвиробники: що потрібно українському фермеру?»

Від великого до малого та середнього – приблизно так може звучати девіз року у відносинах держави з сільгоспвиробниками. Необхідність підтримки фермерських господарств з боку держави знайшла відображення одразу в декількох напрямках. Найголовніший – це зростання видаткової частини бюджету профільного міністерства у 2017 році через довгоочікуване збільшення видатків на підтримку малих фермерів.