Monthly Archives: Січень 2017

ДОПОМОЖІТЬ ТВАРИННИЦЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ

Тваринницьке господарство «Богодар плюс» з села В-Кут Арцизського району що на Одещині потребує невідкладної допомоги. Господарство вирощує кіз та овець. Йому потрібні кошти для закупівлі кормів та створення елементарних умов для новонародженого приплоду. 

Керівнику підприємства

Шановні пані та панове!

Запорізька торгово-промислова палата висловлює Вам свою повагу та враховуючи пріоритетне значення аграрного сектору в південно-східному регіоні, з 1 по 3 березня 2017 року у м. Запоріжжі організовує спільно з провідними асоціаціями ХVІ агропромислову спеціалізовану виставку «АгроТехСервіс – 2017».

«АгроТехСервіс-2017»: місце зустрічі – Запоріжжя, ВЦ «Козак-Палац»

 

З 1 по 3 березня 2017 року у Запоріжжі, у виставковому центрі «Козак-Палац» відбудеться ХVІ агропромислова спеціалізована виставка «АгроТехСервіс-2017», покликана підтримати національних виробників товарів та послуг, сприяти розвитку міжрегіонального та міжнародного співробітництва.

Спецрежим ПДВ для аграріїв скасовано

З 1 січня 2017 року всі сільгоспвиробники переходять із спеціального режиму оподаткування на загальну систему. Платникам не потрібно писати відповідних заяв, рішення приймаються контролюючими органами за місцем їх обліку, повідомляють у головному управлінні Державної фіскальної служби.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає дискусійним питання про відкриття ринку землі в Україні.

photogallery_ГройсманПро це він заявив в ексклюзивному інтерв’ю Укрінформу у відповідь на запитання: “Чи будете шукати аргументи, щоб переконати парламент проголосувати за відкриття ринку сільгоспземель?”.