Monthly Archives: Грудень 2016

НГ_460

Термінова інформація Асоціації фермерів Дніпропетровської обл

Термінова експрес інформація! Попередження для фермерів – почалися прямі розбійні напади на фермерів Дніпропетровщини. Сьогодні в 3 години дня скоєно розбійний напад на Голову Асоціації фермерів Софіївського району Куліша Анатолія Савовича (1941 р.н). 

КОНФЕРЕНЦИЯ ГОДА, ИЛИ НОВОГОДНИЙ ПОДАРОК ОРЕХОВОДАМ.

Афша_Конференц_17.12.16Чуть более недели осталось до ИТОГОВОЙ КОНФЕРЕНЦИИ, которую проводит Украинская Ореховая Ассоциация 17 декабря в самом центре Киева в большом конференц-зале бизнес-центра «Укоопсоюза» (ул. Крещатик 7/11), расположенного напротив Монумента Независимости Украины.

РАЙОННІ ЗБОРИ ФЕРМЕРІВ ЛУГАНЩИНИ

DSC01286 За ініціативи виконуючого обов’язки голови Асоціації фермерів та приватних землевласників Луганської області Сергія Ковальова в період з 5 по 7 грудня 2016 року відбулися зустрічі з фермерами та сільськогосподарськими товаровиробниками 10 районів Луганщини, в одній з таких зустрічей, в Старобільському районі, взяв участь і заступник голови обласної адміністрації Володимир Гуц.

ДЕРЖАВА ЗНИЩУЄ УКРАЇНСЬКИЙ АПК

DSC01500_29 грудня в інформаційній агенції «Голос UA» відбулася прес-конференція для засобів масової інформації, головною темою якої була проблематика в агропромисловому комплексі, її причини та наслідки. Участь у ній прийняли економіст Володимир Степанюк, аналітик АСУ Лариса Старикова та президент АФЗУ Іван Томич.