Monthly Archives: Жовтень 2016

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН, СПРЯМОВАНИЙ ПРОТИ РЕЙДЕРІВ

Петро Порошенко схвалив зміни до низки нормативних актів, якими передбачається комплекс заходів для забезпечення захисту прав власності громадян та інвесторів, а також зменшення ризиків незаконного заволодіння майном.

СКЛАД РЕГІОНАЛЬНИХ КОМІСІЙ УКРДЕРЖФОНДУ ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Українським державним фондом підтримки фермерських господарств затверджено склад регіональних комісій які здійснюють визначення фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки.

СТВОРЕНО ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ «УКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ»

DSC_0818Ряд громадських організацій аграрного спрямування 20 жовтня 2016 року провели установчі збори для створення «Української мережі сільського розвитку», головною метою якої є об’єднання зусиль споріднених громадських організацій, які в цей складний час стоять на позиції формування фермерського устрою на селі та побудови Українського суспільства Європейського зразка.

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ СЕЛЯНСЬКЕ ВІЧЕ!

APX7066-690x450(1)29 жовтня 2016 року Асоціація фермерів та приватних землевласників України проводить Всеукраїнське Селянське Віче (за адресою: місто Київ, вул. Салютна, 2 Виставковий центр „Київ Експо Плаза”.

Початок об 11.00.

НАРАДА ДИРЕКТОРІВ УКРДЕРЖФОНДУ

WP_20161019_13_19_42_Pro19 жовтня в Мінагрополітики відбулася нарада директорів обласних відділень українського державного фонду підтримки фермерських господарств за участі фахівців відомства на чолі з директором Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Стефанович АндріємМиколайовичем.