Monthly Archives: Вересень 2016

ЗА ГОД ДО СМЕРТИ ШИМОН ПЕРЕС ПРОИЗНЕС В КИЕВЕ РЕЧЬ, ТЕЗИСЫ КОТОРОЙ АКТУАЛЬНЫ И СЕЙЧАС!

ai-224793-aux-head-20160928_shimon_peres_360

В прошлом году, как оказалось, за год до смерти, 92-летний Шимон Перес, девятый президент Израиля и уроженец белорусского Вишнева (ныне в Воложинском районе Минской области), приехал в Киев. Это был самый тяжелый год для Украины — только что пало Дебальцево, страна преодолевала последств войны. Перес прилетел в Киев, чтобы говорить о ленности, смелости, дерзаниях и надеждах.

ПРОСЯТЬ – ДАВАЙТЕ. АЛЕ ПОПЕРЕДЬТЕ ПРОКУРАТУРУ!

original-webПолтавська область є однією з найбільш корумпованих у сфері земельних відносин. Майже на кожному зібранні фермери області з криками розповідали, що без $300 за гектар в Держгеокадастр і ходити нічого. Майже в кожному номері газети «Вісник Фермер України» розміщувався матеріал про земельні проблеми фермерів Полтавщини.

ЩО ЧЕКАТИ ФЕРМЕРАМ У 2017 РОЦІ?

DSC_0629Інтерв’ю президента Асоціації фермерів та приватних землевласник України Івана Томича з актуальних питань діяльності фермерських господарств на сьогодні та на 2017 рік, а саме – підтримки фермерів, кооператорів та сімейних ферм державою, оподаткування та земельна проблематика на Першому селянському інформаційному каналі «ВІЛЬНИЙ СЕЛЯНИН» в You Tube.

ЧИМ БІЛЬШЕ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ ГАЗЕТИ, ТИМ ЛЕГШЕ ВІДСТОЮВАТИ ІНТЕРЕСИ ФЕРМЕРІВ!

Є такий відомий вислів – «Хто володіє інформацією, той володіє всім!». Нажаль, багато хто з нас над цим ніколи не замислюється, а якщо й звертає на це увагу, то лише тоді, коли в цьому є велика потреба. То ж і нашому виданню, її наповненню та передплаті, газеті «Вісник Фермер України» увага приділяється у «різному», та й то похапцем. А от олігархи, які володіють сотнями гектарів українських земель, увагу ЗМІ приділяють надзвичайно велику і всі основні телевізійні, радіо та друковані видання належать їх.

ПІДТРИМКА ФЕРМЕРІВ В 2017 РОЦІ: ОБІЦЯЛИ ЗОЛОТІ ГОРИ, А В ПРОЕКТ БЮДЖЕТУ ВНЕСЛИ КОШТИ «НА ТРИ КОМБАЙНИ»!

За останній час фермери наслухалися стільки обіцянок про свою підтримку, що навіть трохи боязко стало – а що ж з тими грошима робити вони будуть. І прем’єр неодноразово обіцяв, і очільник профільного міністерства, і деякі зами з мінекономрозвитку нещодавно свої проекти презентували. І фермерів обіцяли підтримувати і кредитувати, і сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, і сімейні ферми – про які так багато останнім часом говорили. І закон про які, до речі, прийняли.