Daily Archives: 25.08.2016

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ФЕРМЕРІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ОСОБИСТО ЇХ ГОЛОВИ.

В газеті “Сільські вісті” нещодавно було надруковано відкритий лист голови Вінницької АФЗ Інни Кухарук та фермерів області. Проблема піднята правильна та актуальна для всієї України.
Дивує лише те, що якось виходить так, ніби то Вінницька Асоціація живе своїм життям, а всі фермери, та АФЗУ, яка їх об’єднює – своїм.

ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ УКРДЕРЖФОНДУ ПОТРЕБУЄ ДОКОРІННИХ ЗМІН

В редакцію газети звернувся директор Івано-Франківського відділення Укрдержфонду Зіновій Петрович Дашавець, фахівець з великим досвідом роботи та економічною освітою та висловив своє бачення шляхів реформування фермерського Фонду в частині зміни Порядку використання державних коштів, який на сьогодні застарів та потребує докорінних змін. Пропонуємо його лист до вашої уваги та сподіваємося на відгуки та пропозиції з боку наших читачів.

ПАРАД ДО 25-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Фото 1У центрі Києва відбувся військовий парад, присвячений 25-й річниці незалежності України. Участь у параді брали близько 4 тис. військовослужбовців, зокрема – морська піхота, повітряно-десантні війська, сили спеціальних операцій, а також бійці Національної гвардії й інших родів військ.

Фото 2