Monthly Archives: Серпень 2016

Керівника Інституту сільського господарства НААН затримали за півмільйона хабара

КИЇВ. 30 серпня. УНН. Виконувача обов’язків Інституту сільського господарства Національної академії аграрних наук України затримали під час одержання 500 тисяч гривень хабара слідчі прокуратури Одещини спільно з працівниками Служби безпеки. Про це УНН повідомили в прес-службі прокуратури Одеської області.

Прес-конференція АФЗУ: “СТАН СПРАВ У СФЕРІ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ЗАГРОЖУЄ УКРАЇНСЬКІЙ ДЕРЖАВНОСТІ” зібрала скривджених фермерів з багатьох регіонів України

DSC_007030 серпня 2016 року Асоціація фермерів та приватних землевласників України провела прес-конференцію на надзвичайно актуальну та проблематичну на сьогоднішній день тему. Це проблема тінізації та корупції у сфері земельних відносин, яка тягне за собою різке збільшення кількості рейдерських захоплень урожаю, майна і землі, призводить до викрадень та вбивств фермерів, спалень їх господарств та техніки.

«ІнтерАГРО 2016» – НАЙБІЛЬШИЙ ВИБІР СІЛЬГОСПТЕХНІКИ ВІД ВИРОБНИКІВ!

За підтримки: Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA,  IFWexpo Heidelberg GmbH, Німеччина.

8-11 листопада 2016 р. в столичному ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться найбільша в Україні 11 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО».

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ФЕРМЕРІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ОСОБИСТО ЇХ ГОЛОВИ.

В газеті “Сільські вісті” нещодавно було надруковано відкритий лист голови Вінницької АФЗ Інни Кухарук та фермерів області. Проблема піднята правильна та актуальна для всієї України.
Дивує лише те, що якось виходить так, ніби то Вінницька Асоціація живе своїм життям, а всі фермери, та АФЗУ, яка їх об’єднює – своїм.

ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ УКРДЕРЖФОНДУ ПОТРЕБУЄ ДОКОРІННИХ ЗМІН

В редакцію газети звернувся директор Івано-Франківського відділення Укрдержфонду Зіновій Петрович Дашавець, фахівець з великим досвідом роботи та економічною освітою та висловив своє бачення шляхів реформування фермерського Фонду в частині зміни Порядку використання державних коштів, який на сьогодні застарів та потребує докорінних змін. Пропонуємо його лист до вашої уваги та сподіваємося на відгуки та пропозиції з боку наших читачів.